CUPA FC KINDER-CSS CAREI

• publicat la: 18 April 2011
CUPA FC KINDER-CSS CAREI

Duminică după-amiază s-a desfăşurat  CUPA FC KINDER-CSS CAREI pentru copii.Cele opt echipe inscrise au evoluat in două grupe.

CLASAMENT   GRUPA A

LOC
1. F.C. KINDER CAREI 3.     3. 0.0.     7-1           9
2. LPS SATU MARE 3.     2. 0. 1.   12-1          6
3. SOMESUL SATU MARE 3.     0. 1. 2.    2-4           1
4. C.S. IRIS ORADEA 3.     0. 1. 2.   1-17          1

GRUPA B

LOC
1. F.C. PALEU BIHOR 3.     3. 0.0.     6-1           9
2. IL CALCIO SATU MARE 3.     2. 0. 1.    5-1           6
3. C.S. SPORTUL ȘIMLEU 3.     1. 0. 2.    1-5           3
4. F.C. OLIMPIA SATU MARE 3.     0. 0. 3.    1-6           1

PROGRAMUL JOCURILOR

ORA JOCURILE DIN GRUPE REZULTAT
9.30 – 9.50 F.C. KINDER CAREI  – L.P.S. SATU MARE

1-0 NYEIKI MARK

1-0
9.55 – 10.15 IL CALCIO SATU MARE -  F.C. OLIMPIA

1-0 PRODAN RAZVAN

2-0 MIZSEI ZOLTAN

2-0
10.20 – 10.40 C.S. IRIS ORADEA – SOMESUL S M

0-1 SZANTAI SZABOLCS

1-1 POP FLORIN

1-1
10.45 – 11.05 F.C. PALEU – C.S. SPORTUL ȘIMLEU

1-0 MATIAS SERGIU

2-0 FECSER MARK

2-0
11.10 – 11.30 F.C. KINDER CAREI  – C.S. IRIS ORADEA

1-0 BARNUTIU ALEX

2-0 NYEIKI MARK

3-0 HEVELE MARK

4-0 HEVELE MARK

5-0 NYEIKI MARK

5-0
11.35 – 11.55 IL CALCIO SATU MARE – F.C. PALEU

0-1 MADA DANIEL

0-1
12.00 – 12.20 L.P.S. SATU MARE – SOMESUL S M

1-0 MOLDOVAN TUDOR

1-0
12.25 – 12.45 F.C. OLIMPIA – C.S. SPORTUL ȘIMLEU

0-1 VEZISAN RADU

0-1
12.50 – 13.10 F.C. KINDER CAREI – SOMESUL S M

1-0 HEVELE MARK

2-0 HEVELE MARK

2-1 KIRALY CLAUDIU

2-1
13.15 – 13.35 IL CALCIO – C.S. SPORTUL ȘIMLEU

1-0 PRODAN RAZVAN

2-0 CODREA MARCEL

3-0 MIZSEI ZOLTAN

3-0
13.40 – 14.00 C.S. IRIS ORADEA – L.P.S. SATU MARE

0-1 CHITAS FLORIN

0-2 OROSZZ GERGO

0-3 OROSZ GERGO

0-4 MOLDOVAN TUDOR

0-5 OROSZ GERGO

0-6 CHITAS FLORIN

0-7 OROSZ GERGO

0-8 CHITAS FLORIN

0-9 CHITAS FLORIN

0-10 CHITAS FLORIN

0-11 MOLDOVAN TUDOR

0-11
14.05 – 14.25 F.C. OLIMPIA – F.C. PALEU

0-1 BARLADEANU HORIA

0-2 GYORI NORBERT

1-2 MIKLOSI PATRIK

1-3 FECSER MARK

1-3
ORA JOCURILE DUPĂ GRUPE REZULTAT
14.35 – 14.55 A 3 – B 4 SOMESUL S M-OLIMPIA S M

1-0 AUTOGOL

1-1 LAZIN BOTOND

1-1

3-1 D.P.

15.00 – 15.20 A 4 – B 3 IRIS ORADEA-SPORTUL SIMLEU

0-1 CHIS LAURENTIU

0-2 POP GEORGE

0-2
15.25 – 15.45 A 1 – B 2 KINDER CSS CAREI-IL CALCIO S

1-0 NYEIKI MARK

1-0
15.50 – 16.10 A 2 – B 1 LPS S M-FC PALEU 0-0

2-0 D.P.

16.15 – 16.35 P A 3 – B 4 / P A 4 – B 3 ( LOC  7 – 8)

FC OLIMPIA SATU MARE-CS IRIS ORADEA

1-0 SZILAGYI MARIO

2-0 MIKLOSI PATRICK

2-0
16.40 – 17.00 C A 3 – B 4 / C A 4 – B 3 ( LOC 5 – 6)

SOMESUL S M – SPORTUL SIMLEU

1-3D.P.
17.05 – 17.25 P A 1 – B 2 / P A 2 – B 1 ( LOC  3 – 4)

IL CALCIO S M-FC PALEU

0-1 MATEAS SERGIU

0-2 GYORI NORBERT

0-2
17.30 – 17.50 C A 1 – B 2 / C A 2 – B 1 ( LOC  1 – 2)

FC KINDER CSS CAREI-LPS SATU MARE

0-1 MOLDOVAN TUDOR

0-2 CHITAS FLORIN

0-3 CHITAS FLORIN

0-4 FERNEA ADRIAN

0-4

LOC 1 – LPS SATU MARE

LOC 2 – FC KINDER CSS CAREI

LOC 3 – FC PALEU BIHOR

GOLGHETER- CHITAS FLORIN – LPS SATU MARE

CEL MAI BUN PORTAR – MOLDOVAN ALEX – CS IRIS ORADEA

CEL MAI TEHNIC JUCATOR – NYEIKI MARK – FC KINDER CSS CAREI

Sponsorul turneului a fost  SC ALCONOR COMPANY – MCM ENERGY DRINK.

redactia


comentarii

de podoba mircea la 19 April 2011 - 05:11

felicitari ptr organizarea unui astfel de turneu.

de EDIT la 21 April 2011 - 13:51

MULTUMIM PENTRU INVITATIE D-NUL TABI
FELICITARI PENTRU ORGANIZAREA TURNEULUI

Lasati un comentariu