FC Kinder CSS Carei pentru copii de 9 ani

• publicat la: 22 April 2011
FC Kinder CSS Carei pentru copii de 9 ani

Joi, 21.04.2011,  pe terenul cu iarbă artificială de la baza sportivă UNION SPORT,  a avut loc CUPA FC KINDER-CSS CAREI,pentru categoria de vârstă – copii nascuti 2002.La competitie au participat opt echipe.

GRUPA A

NR.

CRT.

ECHIPE
1. GOROG FOCISULI                       3     3. 0. 0.           9-1         9
2. FC OLIMPIA SATU MARE         3     1. 1. 1.           4-3         4
3. F.C. KINDER CAREI                    3     1. 1. 1.           4-3         4
4. SOMESUL SATU MARE             3     0. 0. 3.           0-10       0

GRUPA B

NR.

CRT.

ECHIPE
1. IL CALCIO SATU MARE             3       2. 0. 1.        7-3          6
2. CS PLIMOB SIGHET                     3       2. 0. 1         6-3          6
3. C.S. SPORTUL ȘIMLEU               3       1. 1. 1.         3-4          4
4. JUNIORUL SATU MARE             3       0. 1. 2.         2-8          1

PROGRAMUL JOCURILOR

oRA JOCURILE DIN GRUPE REZULTAT
9.30 – 9.50 F.C. KINDER CAREI  – OLIMPIA S M

1-0 BARTH

1-1 VEKKER

1-1
9.55 – 10.15 IL CALCIO SATU MARE -  JUNIORUL S M

1-0 MANDRUT     4-0 MANDRUT

2-0 CHIS     5-0 ZIMAN

3-0 MANDRUT

5-0
10.20 – 10.40 OLIMPIA  S M – SOMESUL S M

1-0 JAKAB

2-0 KECSKES     3-0 KECSKES

3-0
10.45 – 11.05 CS  SIGHET – C.S. SPORTUL ȘIMLEU

1-0 TOMOIOAGA  2-0 STASIUC

3-0 HRENIUK

3-0
11.10 – 11.30 F.C. KINDER CAREI  – SOMESUL S M

1-0 NYEKI

2-0 NYEKI

2-0
11.35 – 11.55 GOROG FOCISULI – OLIMPIA S M

1-0 CZENE

2-0 BENKO

2-0
12.00 – 12.20 IL CALCIO S M – SPORTUL ȘIMLEU

0-1 ARDELEAN

0-2 POP

0-2
12.25 – 12.45 JUNIORUL S M – CS PLIMOB SIGHET

0-1 TOMOIOAGA  1-1 ISAC

1-2 TOMOIOAGA

1-2
12.50 – 13.10 F.C. KINDER CAREI – GOROG FOCISULI

0-1 BENKO  0-2 BARATH

1-2 BARTH

1-2
13.15 – 13.35 IL CALCIO – CS PLIMOB SIGHET

1-0 ZIMAN   1-1 OFRIM

2-1 ZIMAN

2-1
13.40 – 14.00 SPORTUL ȘIMLEU – JUNIORUL S M

0-1 ISAC

1-1 ARDELEAN

1-1
14.05 – 14.25 GOROG FOCISULI- SOMESUL S M

1-0 BARATH  2-0 CZENE  3-0 GOROG

4-0 BARATH  5-0 CZENE

5-0
oRA JOCURILE DUPĂ GRUPE REZULTAT
14.35 – 14.55 A 3 – B 4  FC KINDER-JUNIORUL

0-1 ISAC

1-1 PREG

2-1 NYEKI

2-1
15.00 – 15.20 A 4 – B 3  SOMESUL-SIMLEU

1-0 NISTOR                 1-4 POP

1-1 BONTEA               1-5 NAGY

1-2 POP

1-3 NAGY

1-5
15.25 – 15.45 A 1 – B 2  GOROG FS-SIGHET 0-0

4-3 D.P.

15.50 – 16.10 A 2 – B 1  OLIMPIA-IL CALCIO

0-1 MANDRUT

0-1
16.15 – 16.35 P A 3 – B 4 / P A 4 – B 3 ( LOC  7 – 8)

JUNIORUL – SOMESUL

1-0 VLASIN   2-0 VLASIN  3-0 MILITARU

3-1 SUVEG    4-1 RAT

4-1
16.40 – 17.00 C A 3 – B 4 / C A 4 – B 3 ( LOC 5 – 6)

KINDER – SIMLEU

1-0 BARTH   2-0 BARTH

2-0
17.05 – 17.25 P A 1 – B 2 / P A 2 – B 1 ( LOC  3 – 4)

SIGHET – OLIMPIA

0-0

1-2 D.P.

17.30 – 17.50 C A 1 – B 2 / C A 2 – B 1 ( LOC  1 – 2)

GOROG FS – IL CALCIO SATU MARE

1-1

4-3 D.P.

LOC 1 – GOROG FOCISULI

LOC 2 – IL CALCIO SATU MARE

LOC 3 – FC OLIMPIA SATU MARE

LOC 4 – CS PLIMOB SIGHET

LOC 5 – FC KINDER CSS CAREI

LOC 6 – CS SIMLEU

LOC 7 – JUNIORUL SATU MARE

LOC 8 – SOMESUL SATU MARE

Golgeter a fost desemnat  BARATH PETER – GOROG FOCISULI

Cel mai bun portar a fost  CADAR ALEX – IL CALCIO SATU MARE

Cel mai tehnic jucator a fost  BARTH KEVIN – FC KINDER CSS CAREI

Concursul a fost sponsorizat de SC ANVELOP COM SRL CAREI care ureaza tuturor

PASTE FERICIT !

redactia

comentarii

de fgjf la 12 April 2012 - 11:26

unde sunt poze cu 2003

de podoba mircea la 12 April 2012 - 12:08

Felicitari atat micutilor fotbalisti cat si antrenorilor !!! Sa nu uitam nici de sponsori !!!

Lasati un comentariu