Olimpiada de Istorie,etapa judeţeană-rezultate

• publicat la: 13 March 2013
Olimpiada de Istorie,etapa judeţeană-rezultate

După indelungi deliberari,au fost făcute publice rezultatele Olimpiadei de Isorie,etapa judeteană.Primul clasat al fiecărei clase va reprezenta judetul la etapa naţională.

REZULTATELE   ELEVILOR  LA  OLIMPIADA  DE  ISTORIE,  FAZA  JUDEŢEANĂ,  09.03.2013
Nr. crt Nume si prenume elev Clasa Şcoala de provenienţă NOTA  FINALĂ CLASAMENT  FINALĂ
1 NAGHI IOANA VIII C.N.D.Stanca 9.50 LOCUL  I
2 GHERMAN ANDRADA VIII LICEUL TEHNOLOGIC,,ANGHEL SALIGNY” TURT 9.00 LOCUL  II
3 Labas Diana VIII Scoala Gimnaziala”Balcescu Petofi”Satu Mare 9.00 LOCUL  II
4 Borca Adelin VIII Scoala Gimnaziala Avram Iancu 8.80 LOCUL  III
5 Bud Antonio VIII Liceul Teoretic German 8.45 Menţiune
6 Vălean Tudor VIII Colegiul National Mihai Eminescu 8.30 Menţiune
7 Butuzar Paul VIII Scoala Gimnaziala Lucian Blaga 8.20 Menţiune
8 Pit Paula Dumitrita VIII Liceul Teoretic Negresti Oas 8.15 Menţiune
9 FEIER IULIA VIII Scoala Gim. Nr.1 Carei 8.10 Menţiune
10 Iunian  Alexandra VIII Scoala Gimnaziala”Balcescu Petofi”Satu Mare 7.60
11 GHIZ SIMINA VIII LICEUL TEHNOLOGIC,,ANGHEL SALIGNY” 7.45
12 DĂRĂBAN  ALEX ADRIAN VIII ŞCOALA GIMNAZIALĂ”GRIGORE MOISIL” 6.90
13 FABIAN MALINA VIII LICEUL TEHNOLOGIC,,ANGHEL SALIGNY” 6.80
14 Borca Sonia Petrocela VIII Scoala Gimnaziala Doba 6.45
15 Man Catalin VIII Scoala Gimnaziala Lucian Blaga 6.10
16 Pandi Iulia VIII Colegiul National Mihai Eminescu 5.20
17 Ghicean Adrian Richard VIII Şcoala Gimnazială Culciu Mare 4.80
18 TĂTĂRAN LAURA VIII Școala Gimnazială ,,Ion Creangă” 4.80
19 Blaga  Maria  Diana VIII Şcoala Gimnazială Culciu Mare 4.60
20 Lăcătuș Denisa VIII Liceul Teoretic German 4.55
21 HAINAL ȘTEFAN VIII Școala Gimnazială ,,Ion Creangă” 4.50
22 Banjak Bachir VIII Scoala Gimnaziala Lucian Blaga 4.35
23 HEPCAL GABRIELA ANDREEA VIII ŞCOALA GIMNAZIALĂ”GRIGORE MOISIL” 4.00
24 Negrea Georgiana VIII Liceul Teoretic Negresti Oas absentă
25 PĂTRU CRISTINA MARIA VIII ŞCOALA GIMNAZIALĂ”GRIGORE MOISIL” absentă
26 BREBAN DAVID VIII Școala Gimnazială ,,Ion Creangă” absent
27 Erdei Merszedesz VIII Liceul Teoretic German absent
28 TOROK  IONUT VIII SCOALA GIMNAZIALA ,,OCTAVIAN GOGA” absent
29 Mărcuţ Patricia Crenguta IX Colegiul National Mihai Eminescu 9.00 LOCUL  I
30 BALOG IULIA IX LICEUL TEORETIC CAREI 8.70 LOCUL  II
31 ELEK PATRICIA IX C.N.D.Stanca 8.60 LOCUL  III
32 ANGYAL GELLERT IX LICEUL TEORETIC CAREI 8.20 Menţiune
33 CIUTA AURORA IX LICEUL TEORETIC CAREI 8.00 Menţiune
34 Naghi Ioan IX C. N.“Ioan Slavici” 8.00 Menţiune
35 Tătar Alexandru-Daniel IX C. N.“Ioan Slavici” 7.70
36 Ardelean Roxana IX Colegiul National Mihai Eminescu absentă
37 Balog Andrada X C. N.“Ioan Slavici” 9.70 LOCUL  I
38 COVACI TEODORA X C.N.D.Stanca 8.85 LOCUL  II
39 Vescan Daria X Colegiul National Mihai Eminescu 8.55 LOCUL  III
40 Ardeleanu Andrada X C. N.“Ioan Slavici” 8.35 Menţiune
41 Veres Kupan Hunor X Colegiul National Kolcsey Ferenc 8.30 Menţiune
42 Perenyi Gina Lia X C. N.“Ioan Slavici” 7.80
43 Kassai Evelyn Timea X Colegiul National Kolcsey Ferenc 7.70
44 MERK EBERHAT MIHAI X C.N.D.Stanca 7.70
45 Achim  Corina X C. N.“Ioan Slavici” 7.35
46 GORGAN LAVINIA X LICEUL TEORETIC CAREI 7.10
47 SANTAUAN DAVID X LICEUL TEORETIC CAREI 7.10
48 BABICIU BRANDUSA X LICEUL TEORETIC CAREI 6.80
49 Dănuţ Vasile Ionuţ X C. N.“Ioan Slavici” 6.55
50 Tite Bogdan Vasile X Colegiul National Mihai Eminescu 6.40
51 Iuhos Otilia X Liceul Teoretic Negresti Oas 6.05
52 Marcus Larisa X Liceul Teoretic Negresti Oas 3.90
53 Bledea Andrei X Colegiul National Kolcsey Ferenc absent
54 Kalocsay Konrad Carol X Colegiul National Kolcsey Ferenc absent
55 Pop Ariana XI Colegiul National Mihai Eminescu 9.80 LOCUL  I
56 ERDEI VOROS MELINDA XI LICEUL TEORETIC CAREI 9.40 LOCUL  II
57 FARCAS ROXANA XI LICEUL TEHNOLOGIC TASNAD 9.40 LOCUL  II
58 Moise Alexandra Cristina XI Colegiul Nat. Mihai Eminescu 9.10 LOCUL  III
59 Todika Raul Alexandru XI C. N.“Ioan Slavici” 9.00 Menţiune
60 GNANDT MARTINA XI C.N.D.Stanca 8.90 Menţiune
61 NECSE ADELINA XI LICEUL TEORETIC CAREI 8.80 Menţiune
62 TURBUCZ ELEONORA XI LICEUL TEHNOLOGIC TASNAD 8.50 Menţiune
63 Cauni Timotei Petru XI C. N.“Ioan Slavici” 8.20 Menţiune
64 Leu Maria XI C. N.“Ioan Slavici” 8.10 Menţiune
65 Mariţa Florina Anamaria XI C. N.“Ioan Slavici” 7.90
66 Bumb Anamaria XI C. N.“Ioan Slavici” 7.70
67 Erdei Alexandra Maria XI C. N.“Ioan Slavici” 7.50
68 Cubiţchi Diana Sofia XII Colegiul National M. Eminescu 9.60 LOCUL  I
69 Szep Anita XII Colegiul National I. Slavici 8.60 LOCUL  II
70 Maxim Denisa Mădălina XII Colegiul National M. Eminescu 8.40 LOCUL  III
71 Jucan Rareş Şerban XII Colegiul National M. Eminescu 8.30 Menţiune
72 Ignat Ana XII Colegiul National I. Slavici 7.85
73 Dănuţ Cristian XII Colegiul National I. Slavici 7.30
74 Dragoş Ana Adriana XII Colegiul National M. Eminescu 6.90
75 Onaca Mădălina XII Colegiul National I. Slavici 6.85
76 Sur Anca XII Colegiul National M. Eminescu 6.70
77 COZA ANDRADA XII Liceul Teoretic Carei 6.40
78 Domuța Angelo XII Liceul Teoretic German 5.00
79 Urda Ioana XII Liceul Teoretic German 4.60
80 COSMA EMANUEL XII LICEUL TEORETIC CAREI 4.40

Lasati un comentariu