Rezultate Olimpiada de matematică,etapa judeţeană,gimnaziu

• publicat la: 11 March 2013
Rezultate Olimpiada de matematică,etapa judeţeană,gimnaziu

clasa a V-a     

Nr. crt.            Nume prenume        Clasa              Școala                        Profesor                    Punctaj

1          Roman Ioana                       V         C N ME                                   Marciuc Daly                        20,00

2          Ardelean Andrei      V         C N ME                                   Marciuc Daly                        19,00

3          Butur Mark                V         ȘGGM                                   Braica Petru              17,50

4          Barseuan Iulia                       V         C N ME                                   Marciuc Daly                        17,50

5          Chereji Iulia               V         C N ME                                   Marciuc Daly                        17,00

6          David Dan                 V         ŞGCB                          Marginean Gyöngyvér      13,50

7          Stier Alma Beatrix     V         CNKF                          Forgács István                     12,70

8          Pallai Hunor               V         LTRom-CatHJ             Koczinger Éva                      12,50

9          Pop Bogdan             V         CNME                         Marciuc Daly                        12,00

10        Uhl Andrada             V         CNME                         Marciuc Daly                        12,00

11        Hotca Diana             V         LT                                 Man Simona              11,00

12        Lazar  Razvan                       V         SGIC                           Grecu  Maria                        11,00

13        Opre Mihnea                        V         CNME                         Marciuc Daly                        11,00

14        Pop Carmina                        V         ŞGGM                                    Braica Petru              11,00

15        Sabou Mihai              V         ŞGGM                                    Braica Petru              11,00

16        Stan Ioana                V         CNME                         Marciuc Daly                        11,00

17        Crâşmar Renato       V         SGLB                           Culic Camelia                       10,00

18        Sanislai Teodora       V         ŞGCB                          Marginean Gyöngyvér      10,00

19        Stirbu Vlad                 V         CNME                         Marciuc Daly                        10,00

20        Boros Csaba             V         LTRom-CatH J                        Koczinger Éva                      9,50

21        Danciu Alexandru    V         SGNr.1 Carei             Demian Doina                      9,50

22        Gittinger András       V         L Teologic Rom-CatHJ         Koczinger Éva                      9,50

23        Berinde Alexandru Bogdan           V         L T                          Man Simona                    9,00

24        Măgurean Andrei                V         ŞGGM                              Braica Petru                                9,00

25        Mălinici Nicole                                 V         SGGB Sanislău                Moldovan Livia              9,00

26        Mich Diana                           V    SG Nr 3 Negresti Oas     Olariu Elena                         9,00

27        Negru  Antonia                                 V    SGIC SM                    Grecu  Maria                  9,00

28        Robas Aura                           V     SG Medieșul Aurit       Moldovan Gheorghe                     9,00

29        Terebes  Liviu                                    V     SG IC                  Grecu  Maria                                    9,00

30        Zvunka Lorena                                 V    SG Odoreu                     PAL DANA                             9,00

31        Dornea Rares                                   V    CNME                  Marciuc Daly                                    8,50

32        Moldovan Teodora             V    LT                          Man Simona                          8,50

33        Bob Patrik                              V     SGLB                   Culic Camelia                                   8,20

34        Abrihan Viviana                               V     LT Carei              Nilvan Sorin                           8,00

35        Cuipac Miruna                                 V     CNDS                  Gătina Monica                                8,00

36        Gavra Daria                         V     SG Nr 3 Negresti Oas     Olariu Elena                        8,00

37        Nagy Alexandra       V                     V      SG Nr 3 Negresti Oas     Olariu Elena                       8,00

38        Szabó Thalmeiner Bence    V      LTRom-CatHJ0  Koczinger Éva                                  8,00

39        Vereş Iasmina                                   V     ŞGGM                Braica Petru                          8,00

40        Balogh Alexandra                V    ȘG Livada                      BOROS ADRIANA                 7,70

41        Pandi Patrik                           V   CNDS                    Gătina Monica                                7,70

42        Jankó Szép Attila                  V     SGNr. 10 Satu Mare    Kacsó Zsuzsánna                   7,50

43        Micu Adrian                          V     CNME                 Marciuc Daly                                    7,50

44        Tocaci Daria                         V    CNIS                     Lupou Agota                                    7,50

45        Muntean Dalia                                 V     CNDS                  Gătina Monica                                7,30

46        Pop Martin                            V     SG B-Petofi                    Vandici Florian                                 7,20

47        Chenghe Rita                                   V     ŞGCB                  Marginean Gyöngyvér                  7,00

48        Eros Alexandra                                 V    SGMircea Eliade           Vant Anca                            7,00

Clasa a VI-a

Nr. Crt.                Nume și prenume           Școala                                  Profesor                      Punctaj

  1.  Cioroga Rares                     CNM E                                    Blaga Alexandru      17,50
  2.  Onet George                      CNM E                                    Blaga Alexandru      17,00
  3. Mihai Miriam             ŞGGM                                    Braica Petru              16,00
  4. Tempfli Levente        LTRom-CHJ                 Polcz Zita                   13,00
  5. Gorbatai Cristian     CNM E                                    Blaga Alexandru      11,25
  6. Ghisan Hanelore      CNDS                          Baciu Nicolae                       11,00
  7. Ofimias Sofia             SGB-P                         Vandici Florian                     11,00
  8. Curtean Teodora     CNDS                          Baciu Nicolae                       9,00
  9. Podina Tudor             CNM E                                    Blaga Alexandru      9,00
  10. Valceanu Ovidiu     CNM E                                    Blaga Alexandru      9,00
  11. Praja Teodora                 ŞGGM                                Braica Petru              8,75
  12. Rusu Adrian               CnaţionalDS              Baciu Nicolae                       8,50
  13. Arcălean Eduard     ȘGNr.3 Carei                        Gut Cristian               7,50
  14. Stan Iasmina             CNM E                                    Blaga Alexandru      7,50
  15. Gyongyosi Mark      CNKF                          Kató Enikő                 7,00
  16. Manita  Manuela     ȘG IC                         Iles  Ariana                6,50
  17. Moldovan Theodora           CNME                         Blaga Alexandru      6,00
  18. Todea Miruna        ȘGV.Lucaciu” Carei       Chiorean Vasile                   6,00

clasa a VII-a

  1. Roatiş Iris                    SGLB                          Culic Camelia                       25,00
  2. Maxim Georgiana   CNM E                                    Pop Ovidiu                16,00
  3. Erdei Alexandra                   ŞGGM                           Braica Petru              8,00
  4. Galiger Gergo                      ȘGNr.1 Carei     Ludescher Aliz                  8,00
  5. Caterenciuc  Corina           SG IC                    Grecu  Maria                   6,00
  6. Rus Andrei                 ŞG Tăşnad                  Botezan Maria                      4,00
  7. Pintilie Marcel                       CNDS                          Pop Rodica               3,00
  8. Pop Ciprian               ŞG Tăşnad                  Botezan Maria                      3,00
  9. Costea Nicușor                   ȘGNr.3Carei             Gut Cristian               1,00

clasa a VIII-a

  1. Mihai Marcian                      ŞGGM                        Braica Petru              17,50
  2. Tărâță Paul               ȘG Nr.3 Carei                       Gut Cristian               14,00
  3. Nemeş Alice             SGLB                           Culic Camelia                       8,50
  4. Schefler Barna               L TRom-CatHJ              Polcz Zita                   7,00
  5. Fogel Péter               L TRom-CatHJ                        Polcz Zita                   5,50
  6. Rusz Maria                 ȘG Mediesu Aurit    Moldovan Gheorghe         5,00
  7. Naghi Ioana             SG Mircea E              Ciordas Claudiu                   4,50
  8. Negrea Georgiana Liceul Teoretic                      Bud Adrian                4,50
  9. Pop Diana                 ȘG Mediesu Aurit    Moldovan Gheorghe         4,50
  10. Mates Claudia       Gimnaziala Nr.1 Carei     Demian Doina                3,50

Lasati un comentariu