Rezultatele Olimpiadei de Matematică faza judeţeană,liceu

• publicat la: 10 March 2013
Rezultatele Olimpiadei de Matematică faza judeţeană,liceu

 

 

Rezultatele la etapa județeană a Olimpiadei de Matematică din 09.03.2013 – nivel liceal

 

 

clasa a IX-a    

Nr.crt

Nume şi prenume

Clasa

Profesor

Scoala

Punctaj

1

Popa Andra

IX

Maiorescu Dan

CNME

21.00

2

Schefler Gergo

IX

Eva Koczinger

Lic. Ham Janos

18.00

3

Groza Sergiu

IX

Maiorescu Dan

CNME

14.00

4

Mocan Razvan

IX

Maiorescu Dan

CNME

14.00

5

Kovacs Patrik

IX

Nevelits Gyongyver

CNKF

12.00

6

Boros Zoltan

IX

Eva Koczinger

Lic. Ham Janos

12.00

7

Daraban Bianca

IX

Maiorescu Dan

CNME

10.00

8

Ilies Elisei

IX

Nilvan Sorin

Liceul Teoretic Carei

10.00

9

Ratiu Cosmina

IX

Maiorescu Dan

CNME

10.00

10

Heim Laszlo

IX

Eva Koczinger

Lic. Ham Janos

8.00

11

Oros Bogdan

IX

Buth Gigel

CNDS

7.00

12

Linzenbold Vanessa

IX

Nevelits Gyongyver

CNKF

5.00

13

Benţe Tamas

IX

Nevelits Gyongyver

CNKF

4.00

14

Orha Adrian

IX

Maiorescu Dan

CNME

4.00

15

Anisorac Alexandru

IX

Buth Gigel

CNDS

2.00

16

Spanci Andrada

IX

Nilvan Sorin

Liceul Teoretic Carei

2.00

 

Clasa a X-a

Nr.crt

Nume şi prenume

Clasa

Profesor

Scoala

Punctaj

1

Bura Lucia

X

Blaga Alexandru

CNME

16.00

2

Ghiurcan Anca

X

Blaga Alexandru

CNME

7.00

3

Ratiu Kinga

X

Blaga Alexandru

CNME

6.00

4

Belbe Ioan

X

Miclaus Gheorghe

CNME

5.00

5

Beiland Arnold

X

Gasko Gabriela

Liceul Teoretic Carei

4.00

6

Blaga Denisia

X

Miclaus Gheorghe

CNME

4.00

7

Bura Nicolae

X

Miclaus Gheorghe

CNME

4.00

8

Grebur Kinga

X

Gasko Gabriela

Liceul Teoretic Carei

4.00

9

Miculas Roland

X

Blaga Alexandru

CNME

4.00

10

Zen Maurizio

X

Blaga Alexandru

CNME

4.00

11

Bara Valentin

X

Tamiian Traian

Liceul Teoretic Carei

3.00

12

Horvay Balazs

X

Gasko Gabriela

Liceul Teoretic Carei

3.00

13

Lazar  Janos

X

Vanyi Emese

CNKF

3.00

14

Ardelean Patricia

X

Tamiian Traian

Liceul Teoretic Carei

2.00

15

Nuna Raul

X

Tamiian Traian

Liceul Teoretic Carei

2.00

16

Stanciu Alexander

X

Miclaus Gheorghe

CNME

2.00

Clasa a XII-a

Nume şi prenume

Clasa

Profesor

Scoala

Punctaj

Gazsa Gergo

XII

Vanyi Emese

CNKF

10.00

Olah  Robert

XII

Vanyi Emese

CNKF

7.00

Suceveanu Mircea

XII

Galambosi Csaba

CNIS

4.25

Boian Mihai

XII

Galambosi Csaba

CNIS

3.00

Pop Leonard

XII

Galambosi Csaba

CNIS

3.00

Dron Lenuta

XII

Big Mihai

Lic. Teoretic Negresti

2.75

Sabau Simina

XII

Nilvan Sorin

Liceul Teoretic Carei

1.75

Fischer Anasztazia

XII

Gasko Gabriela

Liceul Teoretic Carei

1.50

Szakacsi Zsuzsa

XII

Lupou Agota

CNIS

1.50

Kind Jozsef

XII

Gasko Gabriela

Liceul Teoretic Carei

1.00

 

Nume şi prenume

CLS

Profesor

Scoala

Punctaj

Cortel Sven

XI

Blaga Alexandru

CNME

14.00

Berce Vasile

XI

Blaga Alexandru

CNME

10.00

Axinte Vasilica

XI

Tamiian Traian

Liceul Teoretic Carei

7.00

Ludescher Noemi

XI

Czenter Eniko

Liceul Teoretic Carei

6.00

Beiland Brigitte

XI

Czenter Eniko

Liceul Teoretic Carei

5.00

Dancu Julia

XI

Vanyi Emese

CNKF

5.00

Hartman Erna

XI

Czenter Eniko

Liceul Teoretic Carei

5.00

Katona Boglarka

XI

Czenter Eniko

Liceul Teoretic Carei

5.00

Pinte Bianca

XI

Cuceu Ioan

CNIS

5.00

Ștrango Alina

XI

Cuceu Ioan

CNIS

5.00

Szabo Roxana Georgiana

XI

Cuceu Ioan

CNIS

5.00

Chereches Andrei

XI

Botez Eva

CNIS

4.00

Ciocotisan Alin

XI

Tamiian Traian

Liceul Teoretic Carei

4.00

Stirbu Alexandra

XI

Tamiian Traian

Liceul Teoretic Carei

2.00

redactia

 

 

Lasati un comentariu