Olimpiada de Limbă,Comunicare și Literatură Română.Rezultate faza judeţeană

• publicat la: 22 February 2014
Olimpiada de Limbă,Comunicare și Literatură Română.Rezultate faza judeţeană

Un număr de  440 de elevi calificați după desfășurarea etapei locale s-au prezentat astăzi de dimineata  la Liceul Teoretic German „Johann Ettinger” Satu Mare la faza judeteană a Olimpiadei  de Limbă, comunicare și literatură română.

Rezultatele finale

NUMELE SI PRENUMELE CLASA SCOALA DE PROVENIENTA PUNCTAJ
Tite Alisa V LICEUL TEORETIC GERMAN

118

SATMARI SANZIANA V SC.MIRCEA ELIADE

116

Pop Miruna V SC.LUCIAN BLAGA

114

Ardelean Andrada V LICEUL TEORETIC GERMAN

113

URSU H.N. ŞTEFANA V CN.MIHAI EMINESCU

112

GRIGORAS RALUCA V LTNO

111.5

Cheşa Sofia V LICEUL TEORETIC GERMAN

111

CHEREGI ANTONIA V CN. DOAMNA STANCA

110

SIMION AMALIA V SC.GR.MOISIL

110

ORĂŞTEANU ALEXANDRA V SC.GR.MOISIL

108

SZAUFTMAN KARINA V SC.C.BRANCOVEANU

108

SUPURAN ALEX V SC.C.BRANCOVEANU

107

BERINDE DANIA V Nr.1 NEGRESTI

105

MARC ANTONIU VLAD V SC.GR.MOISIL

105

BINDIU MARIA V SC.C.BRANCOVEANU

104.5

Curta Alex Cristian V LICEUL TEORETIC GERMAN

104

COJOCARIU E. ANDRA MARIA V CN.MIHAI EMINESCU

103

Molnar Andreea V Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

103

OROS BEATRICE V SC.ION CREANGA

103

CIONCA ANDREEA V LTNO

102

Meszaros  Jennifer V SC.NR.10

102

Voropciuc Izabla V LIC.ARTE

102

MOCAN G. GIORGIA ALEXIA V CN.MIHAI EMINESCU

101

GALIŞ CASIAN V SC.GR.MOISIL

100

NAGY A. GIULIA ALEXIA V CN.MIHAI EMINESCU

100

HANDRĂU G.F. RAUL ALIN V CN.MIHAI EMINESCU

98

Mocan Andreea V Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

98

BAN Z.V. MARIA CARLA V CN.MIHAI EMINESCU

97.5

Crisan Denisa V SC.OCTAVIAN GOGA

97

RUS  LAVINIA V SC.MEDIES

97

SAVINESCU V.S.  MARA ILINCA V CN.MIHAI EMINESCU

97

Ardelean Ioana Andra V CN.IOAN SLAVICI

96

SIPOS ALEXANDRA V SC.ION CREANGA

96

ANGHELUŞ F. ALIN GABRIEL V CN.MIHAI EMINESCU

95

BÂRLE SIMINA FRANCESCA V SC.GR.MOISIL

95

Leahu David V SC.BALCESCU PETOFI

95

MARCU RUXANDRA V SC. TASNAD

95

NISTOR DORIANA V Nr.3 NEGRESTI

95

BURA ADELA V Halmeu

93

Cucu-Kovaci Daniel V Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

93

Flore Luana V SC.OCTAVIAN GOGA

93

TORZ IULIAN MARIUS V Trip

93

Florian Alex Dan V CN.IOAN SLAVICI

92

Stefanescu Daria V SC.OCTAVIAN GOGA

92

Varga Hannah V LICEUL TEORETIC GERMAN

92

DULAU ANA V SC.C.BRANCOVEANU

91

LIȘCĂ ANDREI V Nr.1 NEGRESTI

91

BUCSI MAYA V SC.C.BRANCOVEANU

90

HOBAN CRISTIAN V SC.ION CREANGA

90

Matei Maya V SC.OCTAVIAN GOGA

90

BOB D. SMARANDA V CN.MIHAI EMINESCU

87

DANCIU DIANA V SC.GR.MOISIL

87

ŞICHET CAMELIA V CN. DOAMNA STANCA

87

Danciu Stefania V SC.OCTAVIAN GOGA

86

SUTA DIANA V SC.C.BRANCOVEANU

86

HARCA PAULA V SC.GR.MOISIL

85

Moldovan Radu V Şcoala cu Clasele I-VIII Nr.1, Carei

85

Pop  Andrei V SC.NR.10

85

Domuta Maria V SC.OCTAVIAN GOGA

82

Hurezan Sergiu V Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

81

Dragomir Rebeca Valentina V CN.IOAN SLAVICI

79

DRAGOS RAZVAN V SC.C.BRANCOVEANU

78

PINTEA RALUCA V Nr.3 NEGRESTI

77

DERDESHSHI-KALKAN MELISSA V SC.AVRAM IANCU

76

ŞTRENC SILVIA V SC.C.BRANCOVEANU

75

BURA ROMELIU V Halmeu

70.5

NUMELE SI PRENUMELE CLASA SCOALA DE PROVENIENTA PUNCTAJ
Bojuc Miruna VI SC.LUCIAN BLAGA

119

Tarta Miruna VI SC.LUCIAN BLAGA

117

ROMAN R.A. IOANA VI CN.MIHAI EMINESCU

114

Redica Andrea VI SC.LUCIAN BLAGA

112

RUBA C.S. MARIA SILVIA VI CN.MIHAI EMINESCU

112

TIVADAR IULIA VI SC.C.BRANCOVEANU

112

CHEREJI F.N.  IULIA MARIA VI CN.MIHAI EMINESCU

111

PAŞCA DIANA VI Liceul Teoretic Carei

111

Bilaţiu Iulia VI LICEUL TEORETIC GERMAN

110

MOIȘ GEORGIANA VI Nr.1 NEGRESTI

110

UHL V. M. ANDRADA MARIA VI CN.MIHAI EMINESCU

110

POP IULIA CARMINA VI SC.GR.MOISIL

109

OPRE N.G. MIHNEA DAVID VI CN.MIHAI EMINESCU

108

Turti Sabina VI SC.BALCESCU PETOFI

108

BELBE RUXANDRA VI Liceul Teoretic Carei

107.5

STAN A.G. IOANA LIGIA VI CN.MIHAI EMINESCU

107

Culic Iulia VI SC.LUCIAN BLAGA

106

Sabau Adrian VI Şcoala Gimnazială  Nr.3 Carei

106

GROS  DANIELA VI SC.APA

105

Stratulat Ioana VI LICEUL TEORETIC GERMAN

105

HANDRAU CRISTIANA VI Nr.3 NEGRESTI

104

Indricut Alexandru VI SC.BALCESCU PETOFI

104

MITERICI LORENA VI SC. TASNAD

104

SANISLAI TEODORA VI SC.C.BRANCOVEANU

104

Bob Patrik VI SC.LUCIAN BLAGA

103

DRĂGAN DALIA VI SC.GR.MOISIL

103

POP V. BOGDAN IOAN VI CN.MIHAI EMINESCU

102

SARCA GABRIELA VI Nr.1 NEGRESTI

102

CIOBANU IULIA VI SC.C.BRANCOVEANU

101

DORINGER ALICIA VI SC. SANTAU

101

FELDI  ANCA VI SC.GR.MOISIL

101

SABAU LIGIA VI SC. TASNAD

101

SARAZ CARLA VI CN. DOAMNA STANCA

101

VEREŞ GABRIELA VI CN. DOAMNA STANCA

101

Anderco Cristina VI LICEUL TEORETIC GERMAN

100

Hudac Mihai VI LICEUL TEORETIC GERMAN

100

PUSTAI G.I. GABRIELA CLARISSE VI CN.MIHAI EMINESCU

100

SAS LIDIA VI LTNO

100

Ţineghe Ana-Maria VI ŞCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE LUCACIU ” LUCĂCENI

100

RÎPAN GEORGE VI SC.GR.MOISIL

99

COŢ MĂRIOARA DIANA VI Trip

98

DUŢESCU DARIUS VI Liceul Teoretic Carei

98

Ressler Raisa VI LICEUL TEORETIC GERMAN

97

Tocaci Daria VI CN.IOAN SLAVICI

97

CIUPAC MIRUNA VI CN. DOAMNA STANCA

96

FAZECAȘ DARIANA VI SC.MIRCEA ELIADE

96

NEGRU ANTONIA VI SC.ION CREANGA

96

VARIU DARIA VI CN. DOAMNA STANCA

96

COVACI LIGIA VI SC.APA

95

GOJE VICTORIA VI Nr.1 NEGRESTI

95

MURESAN M. ADELA VI CN.MIHAI EMINESCU

95

ROBAS AURA VI SC.MEDIES

95

ZIMA DIANA VI SC.MEDIES

95

Ardelean Rares VI SC.LUCIAN BLAGA

94

ROSIORU E. TEODOR VALENTIN VI CN.MIHAI EMINESCU

94

GAVRIŞ ANTONIU VI Călineşti

93

MAXIM NICOLETA VI SC.MEDIES

93

SABOU MIHAI VI SC.GR.MOISIL

93

Acalfoaie Emanuel VI Şcoala Gimnazială  Nr.3 Carei

92

Bolba Denisa VI Şcoala cu Clasele I-VIII Nr.1, Carei

92

EROS ALEXANDRA VI SC.MIRCEA ELIADE

92

Potroviţă Winona VI Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

92

Szomju Dora VI SC.PAULESTI

91

MURESAN BIANCA VI SC.APA

89

CIULEAN IARINA VI SC.GR.MOISIL

88

Risco Richard VI SC.OCTAVIAN GOGA

88

POP OANA VI Turţ

86

KARDOȘ PAULA VI SC.AVRAM IANCU

85

Porumbăcean Anda VI CN.IOAN SLAVICI

85

BALOG DENISA VI SC.SUPUR

82

CHENGHE RITA VI SC.C.BRANCOVEANU

82

ILC IASMINA VI SC.MEDIES

82

POP GIORGIANA VI Nr.3 NEGRESTI

82

POP RAREŞ VI SC.GR.MOISIL

82

BATFALSZKI FRANCESZKA VI SC.AVRAM IANCU

80

Porumbăcean Ioana VI CN.IOAN SLAVICI

78

ROCA MIRUNA VI SC.C.BRANCOVEANU

78

Urs Alexandra VI LICEUL TEORETIC GERMAN

78

Mălinici Nicole VI Sc. Gimnaziala Gheorghe Bulgar Sanislau

59

Zahari Alexandra VI Sc. Gimnaziala Gheorghe Bulgar Sanislau

57

NUMELE SI PRENUMELE CLASA SCOALA DE PROVENIENTA PUNCTAJ
BOTIŞ V. BOGDAN-VASILE VII CN.MIHAI EMINESCU

118

VIDA M. CARLA-IOANA VII CN.MIHAI EMINESCU

116

SURDU C. BIANCA-ANGELICA VII CN.MIHAI EMINESCU

113.5

Stan Andreea VII SC.NR.10

112

UHL LAURA VII SC.MIRCEA ELIADE

112

Coţan Andreea VII CN.IOAN SLAVICI

110.5

Stan Geanina VII Sc. Gimnaziala Piscolt

110.5

ARDELEAN DENISA VII SC.C.BRANCOVEANU

110

Maxim Daiana VII LICEUL TEORETIC GERMAN

110

CÂRNAT ALEXANDRA VII CN. DOAMNA STANCA

109

HONTĂU ARIANA VII CN. DOAMNA STANCA

108.5

Câţcovan Adina VII Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

108

CURTA F. ANDRA VII CN.MIHAI EMINESCU

108

HUTTON EVELIN VII SC.GR.MOISIL

108

Baumli Iulia VII Şcoala cu Clasele I-VIII Nr.1, Carei

106.5

BREBAN PATRICIA VII SC.ION CREANGA

105

MIHALCA ŞTEFANIA VII CN. DOAMNA STANCA

105

BUCŞENEANU C. SORANA NICOLA VII CN.MIHAI EMINESCU

104.5

Deac-Creţu Adina VII Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

104.5

STAN  M. IASMINA-MIHAELA VII CN.MIHAI EMINESCU

104.5

RADU IULIA VII Nr.3 NEGRESTI

103

BODO A. BIANCA VII CN.MIHAI EMINESCU

102

Bota Teodora VII SC.BALCESCU PETOFI

102

Buze Florentina VII Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

100.5

Buzas Andrea VII Sc. Gimnaziala Piscolt

100

Gherasin Adrienne VII LIC.ORTODOX

100

HĂRCĂIAN D. ANDREI VII CN.MIHAI EMINESCU

99.5

CIARNĂU CRISTINA VII Nr.1 NEGRESTI

98.5

ACHIM ANDRADA VII SC.ION CREANGA

97.5

Paşca Ambra VII Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

97.5

SARCA NATALIA VII Nr.1 NEGRESTI

97.5

IUGA I. MARIA-ALEXANDRA VII CN.MIHAI EMINESCU

97

BLEDEA CARINA VII Nr.3 NEGRESTI

96.5

Buer Alexandru VII Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

96

Marseglia Corinne VII SC.BALCESCU PETOFI

96

BĂRĂIAN TEODORA VII Nr.1 NEGRESTI

95

Kepes Lissete VII SC.BALCESCU PETOFI

95

Domut Andrea VII SC.BALCESCU PETOFI

93

GOJE THEODOR VII Nr.1 NEGRESTI

93

Pap Cătătălin VII Şcoala cu Clasele I-VIII Nr.1, Carei

92.5

Crăciun Ioana VII LICEUL TEORETIC GERMAN

92

Saghin Andrea VII Şcoala cu Clasele I-VIII Nr.1, Carei

92

SABAU IOANA VII SC. TASNAD

91.5

Bucur Ionut VII Şcoala Gimnazială  Nr.3 Carei

91

CSEREPEȘ ALEXIA VII SC.MIRCEA ELIADE

91

Arcarlean Eduard VII Şcoala Gimnazială  Nr.3 Carei

90.5

CURTEAN TEODORA VII CN. DOAMNA STANCA

90

MIKLOSI MARTINA VII SC.AVRAM IANCU

89.5

Olteanu Letitia VII LIC.ARTE

89.5

Gheaţă Alexandru VII Şcoala cu Clasele I-VIII Nr.1, Carei

89

HENDRE CRISTINA VII SC.MEDIES

89

ROATIS STEFANIA ALINA VII CN.MIHAI EMINESCU

89

MĂRCUȘ ADELINA FELICIA VII Nr.1 NEGRESTI

88.5

VERES TAMARA(s.maghiara) VII SC.ION CREANGA

88

Ignat Eduard VII SC.LUCIAN BLAGA

87.5

Todea Miruna VII Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

87.5

FABIAN BOB GEORGE VII Nr.1 NEGRESTI

87

MOIȘ VANESSA VII Nr.1 NEGRESTI

87

OȘAN DENISA VII SC.AVRAM IANCU

87

RUS LAVINIA VII Călineşti

86.5

CREŞTIN IONUŢ VII Nr.1 NEGRESTI

86

MAIOR ALISSIA VII SC. TASNAD

86

MANOLIU MARA VII CN. DOAMNA STANCA

86

MANITA MANUELA VII SC.ION CREANGA

85

TAMBA TANIA VII SC. TASNAD

84

GHIŞAN HANNELORE VII CN. DOAMNA STANCA

82

FAUR BOGDANA VII SC.C.BRANCOVEANU

81

Gyongyosi Mark VII CN. KOLCSEY

81

Maroşan Andreea VII CN.IOAN SLAVICI

80.5

MOLDOVAN T. THEODORA-ALESSANDRA VII CN.MIHAI EMINESCU

80.5

FRĂŢILĂ FLORINA ROXANA VII Trip

79

GHETINA VLAD VII SC.GR.MOISIL

79

PASTOR ANDRADA VII Livada

79

Vitok Ioana VII CN.IOAN SLAVICI

74

HEPCAL SERGIU VII Livada

70

Jenei Zsolt VII Sc. Gimnaziala Gheorghe Bulgar Sanislau

65

FATI PRINCZ ANTONIO VII Nr.3 NEGRESTI

57.5

 

NUMELE SI PRENUMELE CLASA SCOALA DE PROVENIENTA PUNCTAJ
DAN C. ALEXANDRA NICOLETA VIII CN.MIHAI EMINESCU

118

MOIS CASIAN VIII LTNO

116

LUNG I. DIANA ANAMARIA VIII CN.MIHAI EMINESCU

114

Muszka Zsuzsa VIII Şcoala cu Clasele I-VIII Nr.1, Carei

114

Druţaş Diana VIII Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

112

Heveli David VIII Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

112

Kicsi Dora Gabriela VIII LICEUL TEORETIC GERMAN

111

GROS  BIANCA VIII SC.APA

110.5

Gabor Tania VIII Şcoala Gimnazială  Nr.3 Carei

109

Roatis Iris VIII SC.LUCIAN BLAGA

109

SILAGHI SIMINA VIII SC. TASNAD

109

Orha Maria VIII SC.OCTAVIAN GOGA

108

OROS    LAURA VIII SC.VALEA VINULUI

108

STANCIU ANDREEA VIII CN. DOAMNA STANCA

108

Nuszer Cristina VIII CN.IOAN SLAVICI

107.5

Schlachter Kincso VIII Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

107.5

Budai Stefania VIII Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

107

POP CRISTINA VIII Călineşti

106.5

Ciote Adelina VIII SC.OCTAVIAN GOGA

106

Tincu Teodora VIII SC.VASILE LUCACIU SM

106

CAPOTA ALEXANDRA VIII SC. TASNAD

105

Duca- Darla Aletta VIII LICEUL TEORETIC GERMAN

105

LUNGU ALEXANDRA VIII SC.C.BRANCOVEANU

105

SAVINESCU V. SIMINA MARIA VIII CN.MIHAI EMINESCU

105

TÎRTIU GIULIA VIII Turţ

105

Bura Denisa VIII LICEUL TEORETIC GERMAN

104

GROZA C. ANDRADA VIII CN.MIHAI EMINESCU

104

MASNITA GIULIA VIII LTNO

104

ONAC SANZIANA VIII SC. TASNAD

104

SIMONCA GIORGIANA VIII SC. TASNAD

103

CARDOS TEODORA VIII SC.MEDIES

102

ERDEI ALEXANDRA VIII SC.GR.MOISIL

102

FARCĂU PAULA VIII CN. DOAMNA STANCA

102

MACARIE ANA MARIA VIII CN. DOAMNA STANCA

102

POP DENISA VIII SC.GR.MOISIL

102

POR IULIA VIII SC.GR.MOISIL

102

MATEI AMINA VIII SC.GR.MOISIL

101

MECLES OANA VIII LTNO

101

CADAR IOANA VIII CN.MIHAI EMINESCU

100

CAIA V. ANTON MARIAN VIII CN.MIHAI EMINESCU

100

CAZAN BOGDANA VIII SC. TASNAD

100

FRENŢIU  ALEXANDRA VIII SC.GR.MOISIL

100

Hotca Hermina VIII LIC.ARTE

100

JIBOC MARTINA VIII Livada

100

Rednic Alexandra VIII SC.OCTAVIAN GOGA

100

Roatiş Mădălina Manuela VIII LICEUL TEORETIC GERMAN

100

CADAR ADELINA VIII SC. TASNAD

99

Costea Nicolae VIII Şcoala Gimnazială  Nr.3 Carei

98

FOZOCOS ANDREEA VIII SC. SANTAU

98

SZUCS REBECA VIII SC. TASNAD

97

ZIMBRU MARIA VIII CN. DOAMNA STANCA

97

Balogh Tamara VIII Şcoala Gimnazială  Nr.3 Carei

96.5

LAURAN STEFANIA VIII LTNO

96.5

HOROTAN D. GRAŢIAN ALEXANDRU VIII CN.MIHAI EMINESCU

96

JURGUŢ T. LUIZA MARIA VIII CN.MIHAI EMINESCU

96

Lauran Stefania VIII SC.BALCESCU PETOFI

96

Pop Esedra VIII SC.LUCIAN BLAGA

96

POP ADRIAN VIII SC.DOBA

95

Stan Vanessa VIII SC.OCTAVIAN GOGA

95

GHERTAN SILVIA VIII LTNO

94.5

Belbe Sebastian VIII Şcoala cu Clasele I-VIII Nr.1, Carei

94

Costescu Narcisa VIII LIC.ARTE

94

TAT IULIA VIII LTNO

93.5

CIUL ANDREEA VIII Călineşti

93

Irea Iulia VIII Şc. Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

93

GAVRĂU MARIANA VIII Călineşti

92.5

BRÎNZĂ D. ALEXANDRU IONUŢ VIII CN.MIHAI EMINESCU

92

CRIŞAN IOANA VIII CN. DOAMNA STANCA

91.5

MASNIŢĂ VALENTINA VIII Livada

91

RUS ANAMARIA VIII Nr.1 NEGRESTI

91

CHIORAN OANA VIII SC. TASNAD

90

Poszet Kristof VIII Sc. Gimnaziala Gheorghe Bulgar Sanislau

90

Roman Ioana VIII LIC.ORTODOX

90

Toca Andrada VIII Şcoala Gimnazială  Nr.3 Carei

89

Tripon Ioana VIII SC.OCTAVIAN GOGA

89

Maurer Alex VIII Sc. Gimnaziala Gheorghe Bulgar Sanislau

88

PODAC LARISA VIII Nr.3 NEGRESTI

88

Balazs Vivienn VIII Şcoala Gimnazială  Nr.3 Carei

87

BERINDE PAULA VIII Nr.3 NEGRESTI

87

Cadar Ionela VIII SC.LUCIAN BLAGA

87

BUDA DENISA VIII Halmeu

85.5

Alec Cristina Andrea VIII ŞCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE LUCACIU ” LUCĂCENI

85

MATIS ANDRADA VIII LTNO

84.5

Csaki Beatrix VIII SC.LUCIAN BLAGA

83

TEODORESCU B. MARIUS GABRIEL VIII CN.MIHAI EMINESCU

82

GATA SERGIU VIII SC.ION CREANGA

81

Drăgan Larisa VIII Sc. Gimnaziala Gheorghe Bulgar Sanislau

80

Sucală Cătălin VIII Şcoala cu Clasele I-VIII Nr.1, Carei

80

Polak Alexa VIII Şcoala Gimnazială  Nr.3 Carei

72.5

NUMELE SI PRENUMELE CLASA SCOALA DE PROVENIENTA PUNCTAJ
Bud Antonio IX LICEUL TEORETIC GERMAN

117

NAGHI D. IOANA ANTONIA IX CN.MIHAI EMINESCU

110

OPRIS G. TANIA IX CN.MIHAI EMINESCU

110

DRAGOMAN M. DIANA ALEXANDRA IX CN.MIHAI EMINESCU

109

FEHER ALINA IX LTNO

109

TRIPON N. ANDREEA MELISA IX CN.MIHAI EMINESCU

109

IUNIAN I. ALEXANDRA IOANA IX CN.MIHAI EMINESCU

108

LATIŞ LARISA IX Liceul Teoretic Carei

108

MAIER FLAVIA IX LIC. TASNAD

108

NEGREA GEORGIANA IX LTNO

108

BUZGĂU GIULIA IX Liceul Teoretic Carei

107

BORBELY PATRICIA IX Liceul Teoretic Carei

106

NECSE D. KARINA IX CN.MIHAI EMINESCU

106

OLARIU M. RALUCA IX CN.MIHAI EMINESCU

105

SURDU C. CRISTINA ISABELA ANDREEA IX CN.MIHAI EMINESCU

105

ZIMBRU G. LARISA IULIA IX CN.MIHAI EMINESCU

103

BUTUZAR V. PAUL EMANUEL IX CN.MIHAI EMINESCU

102

LAJTRIK G. ALEXANDRA IX CN.MIHAI EMINESCU

102

BLIDAR M. DIANA IX CN.MIHAI EMINESCU

100

Moise Roxana IX LICEUL TEORETIC GERMAN

100

Rusz Lorena IX LICEUL TEORETIC GERMAN

100

Tincu Sanda IX CN. DOAMNA STANCA

100

GOGA V. LORENA MARIA IX CN.MIHAI EMINESCU

98

TORZ ELISA IX LTNO

95.5

BURA ANDREEA IX LTNO

91

GHIRAN I. LORENA ROXANA IX CN.MIHAI EMINESCU

90

GOJA T. ANDREEA IX CN.MIHAI EMINESCU

90

Domuţa Raul IX LICEUL TEORETIC GERMAN

89.5

SFÂRA ANDRADA IX Liceul Teoretic Carei

88

NEMES CARAMALIU I. ALICE IX CN.MIHAI EMINESCU

83

CHIS F. RAFAEL FLORIN IX CN.MIHAI EMINESCU

80

FINTA RALUCA IX LTNO

80

KALMAR S. ANITA IX CN.MIHAI EMINESCU

80

MATEŞ CLAUDIA IX Liceul Teoretic Carei

80

MIHALY ROXANA IX Liceul Teoretic Carei

80

SURD LARISA IX LTNO

80

SABĂU DAIANA IX Liceul Teoretic Carei

79.5

MITERICI ADINA IX LIC. TASNAD

77

FEIER IULIA IX Liceul Teoretic Carei

71

CĂTĂLAN CRISTINA IX Turţ

70

CĂTĂLAN CĂTĂLIN IX Turţ

65.5

NUMELE SI PRENUMELE CLASA SCOALA DE PROVENIENTA PUNCTAJ
POPA G. ANDRA CRISTIANA X CN.MIHAI EMINESCU

118

FILIMON D.S. MARIA GEORGIANA X CN.MIHAI EMINESCU

115

MANTA V. ALEXANDRA ANDREEA X CN.MIHAI EMINESCU

113

Ardelean Emanuela Patricia X CN.IOAN SLAVICI

109

RADU I. IOANA ALEXANDRA X CN.MIHAI EMINESCU

108

TITOC-TAMAS G. IULIA X CN.MIHAI EMINESCU

105

Corodan Alexandra X LICEUL TEORETIC GERMAN

104

DARABAN F. BIANCA STEFANIA X CN.MIHAI EMINESCU

104

RACOLȚA TEODORA X Liceul Teoretic Carei

104

SUCIU I.O.V. ADINA MONICA X CN.MIHAI EMINESCU

101

Gliga Petra X LICEUL TEORETIC GERMAN

98.5

GOIE V. ANAMARIA X CN.MIHAI EMINESCU

91

GHEŢIE ANDRADA X CN.MIHAI EMINESCU

89.5

JURJ PATRICIA X Liceul Teoretic Carei

86

COVACIU MARA X LIC. TASNAD

84

China Denisa Anamaria X C.ECONOMIC

83

VIG MARIAN X LIC. TASNAD

81

ŞICHET NARCISA X CN. DOAMNA STANCA

80

SAS CĂTĂLINA X CN. DOAMNA STANCA

79.5

SARAZ I.M. VIVIEN X CN.MIHAI EMINESCU

75

TĂMAŞ FLORIN X Liceul Teoretic Carei

72

POP DIANA X LIC. TASNAD

69.5

MURESANU GIORGIANA X LIC. TASNAD

65

MOLDOVAN ALECSANDRA X Liceul Teoretic Carei

59

 

NUMELE SI PRENUMELE

CLASA SCOALA DE PROVENIENTA PUNCTAJ
BERES D. GEANINA ANTONELA XI CN.MIHAI EMINESCU

119

Bodea Carina XI LICEUL TEORETIC GERMAN

116

Vescan Daria XI CENTRUL DE EXCELENTA SM

113.5

MIC DENISA XI CN. DOAMNA STANCA

106

STRUTA LAURA XI LIC. TASNAD

102.5

Tipus Denisa XI C.ECONOMIC

102.5

Bărbuş Denisa XI CN.IOAN SLAVICI

100

Oprişa Jana XI CN.IOAN SLAVICI

100

PUSKAS M. MIHAI VICTOR XI CN.MIHAI EMINESCU

96

ZIMBRU LILIANA XI CN. DOAMNA STANCA

92

PENCEA ALEXANDRA XI CN. DOAMNA STANCA

88

VINŢ ALEXANDRA XI CN. DOAMNA STANCA

87

SZECSI EMILIA CODRUŢA XI CN. DOAMNA STANCA

86

Uivarosan Dalida XI C.ECONOMIC

74

Mercea Iulia XI C.ECONOMIC

70

NUMELE SI PRENUMELE CLASA SCOALA DE PROVENIENTA PUNCTAJ
BOB D. RUXANDRA XII CN.MIHAI EMINESCU

118

SUNEA R. ANDREA RALUCA XII CN.MIHAI EMINESCU

116

Ziman Diana XII LICEUL TEORETIC GERMAN

114

GROSOS LARISA XII CN.IOAN SLAVICI

106

Hrior Anisoara XII C.ECONOMIC

98

POP DANIEL XII LIC.SPORTIV

93

CRISAN CATALIN XII LIC. TASNAD

92

MANITA PAULA XII LTNO

83

Crăsnean Emanuela XII CN.IOAN SLAVICI

81

 

comentarii

de iulia la 23 February 2014 - 09:17

bravo voua!!!!!
felicitari tuturor!!!!

Lasati un comentariu