Rezultatele Olimpiadei de Religie greco-catolică –etapa județeană

• publicat la: 5 March 2014
Rezultatele Olimpiadei  de Religie greco-catolică –etapa județeană
Olimpiada de Religie greco-catolică – etapa județeană – s-a  desfășurat sambata 1 martie , la Colegiul Național „Doamna Stanca” Satu Mare. Au articipat  97 de elevi  din clasele V-XII.
Rezultate

 

Clasa a V-a

 

1             BODE  IOANA  CRISTINA              Scl. Gimnaziala Negresti- Oas    10
2             BAN  MARIA      C. N. Mihai Eminescu     10
3             ROGOJAN  ALIN                   C.N. Ioan Slavici           8,90
4             SUTA  EDUARDScl. Avram Iancu              8,50
5             MOISA  CEZARA               C.N.Doamna Stanca       8,50
6             OPREA CALINAC.N. Mihai Eminescu      8,50
7             GRIGA  MIRABELA          Scl. Gimnaziala Lucian Blaga        8,50
8             SILI  ANGELA     Scl. Gimnaziala Odoreu8
9             IANCU  DARIANA            Scl. Gimnaziala Balcesu Petofi   8
10           PAP DENISA       Scl. Gimnaziala 1 Carei   8
11           DRAGOS DAIANA            Scl. Gimnaziala Botiz      8
12           VARHANYONZHI  ANDREI           Scl. Gimnaziala Botiz      7,50
13           ALEC ALEXANDRA           Scl. Gimnaziala Odoreu7,50
14           STEPANOVICI  LAVINIA                Scl. Gimnaziala Odoreu7
15           VISOTKA NICOLETA        Scl. Gimnaziala Odoreu7
16           PAP  IULIA          Scl. Gimnaziala Odoreu6,50
17           RATIU  STELIAN                Scl. Gimnaziala Botiz      6,50
18           PLISKA  ADELINA             Scl. Gimnaziala Odoreu6,50

 

Clasa a VI-a

 

1             SABAU  MARIA FRANCISCA        Scl. Gimnaziala Grigore Moisil    10
2             FAZECAS DARIANA         Scl. Gimnaziala Mircea Eliade     10
3             KOZSAN ARONC.N. Ioan Slavici                                                        9,50
4             DANCIU  DANIELA          Scl. Gimnaziala Balcescu -Petofi                  9
5             MORARIU IOANA           Scl. Gimnaziala Odoreu                             8,70
6             GAVRAU ANTONELA IOANA      Scl. Gimnaziala Odoreu   8,50
7             DAVID ALEX  DARIUS     Scl. Gimnaziala nr.3 Carei             8,50
8             SUIUGAN  DIANA           Scl. Gimnaziala nr.1 Carei             8,50
9             FOGEL MARK    Scl. Gimnaziala Brincoveanu                         8
10           ILCU  EMANUEL               Scl. Gimnaziala Odoreu                  7,70
11           MURESAN  ROXANA      Scl. Gimnaziala Balcescu -Petofi      7,50
12           TINCU  NICULINA            Scl. Gimnaziala Octavian Goga   7,50
13           MOTOZ  PATRIK               Scl. Gimnaziala Octavian Goga   6,80
14           BORNYAS DIANA SANDRA          Scl. Gimnaziala Botiz      6,60
15           TRIPON CATALIN IOANScl. Gimnaziala Botiz                   6,50
16           FINK  CINTIA      Liceul Teoretic Carei                                            6
17           DUDAS CARINA MIHAELA           Scl. Gimnaziala Mircea Eliade     5
18           ALEX BOITOR     C.N.Ioan Slavici                                                             5
19           PAP MIHAI ROMEO        Scl. Gimnaziala Odoreu                              5

 

 

Clasa a VII-a

 

1             Tar Stefan           Col. Naţ. Ioan  Slavici                                   9,10
2             Hegedus Cristina             Col. Nat. Doamna Stanca             8,50
3             Matei Eliot          Scoala Gimnaziala  Lucian Blaga            8,40
4             Nemet Ioana     Scoala Gimanziala  Balcesu- Petofi          8,10
5             Iles Georgiana Maria     Scoala Gimnaziala  Odoreu         7,85
6             Ianos Oroian Alex Eugen             Liceul de Arta                 7,50
7             Rostas Liliana     Col. Naţ. Ioan  Slavici      7,30
8             Pap Catalin         Scoala Gimnaziala nr. 1 Carei                    7,20
9             Ursan Claudia    Liceul de Arta                                                      7
10           Haidu Ricardo    Scoala Gimnaziala  Mircea Eliade              6,90
11           Apai Toma          Scoala Gimnaziala Botiz                                  5,20
12           Torz Bianca         Scoala Gimnziala  Mircea Eliade                   5

 

Clasa a VIII-a
Nr. crt.  Numele şi prenumele   Şcoala de provenienţă  Nota obţinută
1             LAZAR  NATALIA MARIA              Scl. Gimnaziala Botiz      9,10
2             BOGDAN  GEORGEL EMANUELScl. Gimnaziala Odoreu7,85
3             BATFALSZKI  ANDREA    Scl. Gimnaziala Botiz      7,70
4             MOISA TUDOR ANTONC.N.Mihai Eminescu       7,70
5             VODAS DAVID  Scl. Gimnaziala Brincoveanu       7,50
6             BONTYA ALEXANDRU SABIN      Scl. Gimnaziala Odoreu7,35
7             BOGDAN ANDREA          Scl. Mircea Eliade            7,10
8             CHINOLE  COSMINA ELENA        C.N.Doamna Stanca       6,80
9             HENDEA STEFANIA         Scl. Mircea Eliade            6,55
10           BONDICI BOGDAN          Scl. Gimnaziala Brincoveanu       6,50

 

Clasa a XI-a

 

1             DOICIAR ADINA               Liceul Teoretic Carei                       9,05
2             STEFUT  BOGDAN NICOLAE        C.N. Doamna Stanca          9
3             BIC  DEMIAN DENISA MARIA     Liceul Teoretic Carei       7

 

Clasa a XII-a
1             MIHOC  TEODORA DELIA  C.N. Mihai Eminescu                  9,50
2             DEAC  EMILIA MIHAELA                 C.N. Ioan Slavici             9

Lasati un comentariu