Olimpiada de Matematică, etapa judeţeană 2015. Rezultate

• publicat la: 15 March 2015
Olimpiada de Matematică, etapa judeţeană 2015. Rezultate

Sâmbătă, 14 martie 2015, la Satu Mare a avut loc etapa judeţeană a Olimpiadei de Matematică, la care au participat elevii calificaţi la etapele locale.

Vă redăm în continuare rezultatele.

Nr.crt.

Nume și prenume Școala

Clasa

Punctaj

1

Buth Radu Paul Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

28,00

2

Roman George Andrei Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

28,00

3

Vajda Edmond Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

28,00

4

Cortel Dennis Alexandru Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

27,00

5

Plaştin Narcisa Maria Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

27,00

6

Trella Alexandra Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

27,00

7

Ciordas Roxana Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

26,5

8

Petcu Tudor Școala Gimnazială ,,Vasile Lucaciu” Carei

4

26,00

9

Pîrcălab Titus Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

26,00

10

Haiduc Oana Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

25,00

11

Pap Andrei Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

25,00

12

Stan Andrei Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

24,5

13

Andor Maria Şcoala Gimnazială “Avram Iancu“

4

24,25

14

Nagy Doru Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

24,25

15

Racşan Rareş Vasile Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

23,75

16

Lucuţ Cristiana Antonia Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

23,5

17

Roatiş Iulia Teodora Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

23,00

18

Moroz Alexandra Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

22,25

19

Popan Cosmin Şcoala Gimnazială “Avram Iancu“

4

22,00

20

Rotaru Ruslana Şcoala Gimnazială “Lucian Blaga“

4

22,00

21

Butur Michel Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

21,50

22

Costea Cosmin Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

4

21,5

23

Sos Patrik Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

4

21,5

24

Toth Marcus Şcoala Gimnazială “Dr. Vasile Lucaciu”

4

21,5

25

Pop Mihai Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

4

21,00

26

Ileş Miruna Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

20,75

27

Dregan George Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

20,5

28

Chisluca George Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

4

20,00

29

Ciors Cristina Şcoala Gimnazială “Ion Creangă“

4

20,00

30

Latiș Diana Victoria Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

20,00

31

Răcăuţanu Tania Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

20,00

32

Danciu Alex Școala Gimnazială ,,Vasile Lucaciu” Carei

4

19,5

33

Şandor Tudor Karmin Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

19,5

34

Checiches Daniela Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

4

19,00

35

Stan Răzvan George Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

19,00

36

Urechean Amira Şcoala Gimnazială “Ion Creangă“

4

18,5

37

Balaji Giulia Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

18,00

38

Balog Rafael Liceul Teologic Ortodox ,,Nicolae Steinhardt”

4

18,00

39

Gyorfi Andrea Şcoala Gimnazială “Avram Iancu“

4

18,00

40

Mihalca Andrei Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

4

18,00

41

Nistor Lourenco Şcoala Gimnazială “Ion Creangă“

4

18,00

42

Cadar Antonio Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

17,5

43

Şichet Andrei Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

17,5

44

Bozantan Casian Şcoala Gimnazială “Lucian Blaga“

4

17,00

45

Micle Mihaela Şcoala Gimnazială “Lucian Blaga“

4

17,00

46

Niste Cristina Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

4

17,00

47

Racolţa Pop Sara Maria Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

17,00

48

Şteţ Evelyn Liceul Teologic Ortodox ,,Nicolae Steinhardt”

4

17,00

49

Dumitrescu Armand Şcoala Gimnazială “Avram Iancu“

4

16,75

50

Pasca Luca Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

16,5

51

Salajean Lavinia Şcoala Gimnazială “Ion Creangă“

4

16,00

52

Dohi Lorand Şcoala Gimnazială nr.3 Negreşti Oaş

4

15,5

53

Maier Maia Maria Școala Gimnazială ,,Vasile Lucaciu” Carei

4

15,5

54

Marcu Emanuel Școala Gimnazială ,,Vasile Lucaciu” Carei

4

15,5

55

Bonea Carina Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

15,00

56

Crasnean Denisa Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

15,00

57

Domuta Ariana Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

15,00

58

Leber Astrid Şcoala Gimnazială “Avram Iancu“

4

15,00

59

Riţ Patricia Paula Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

15,00

60

Sabau Tudor Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

15,00

61

Şipoş Alexandra Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

15,00

62

Nichita Marcus Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

14,5

63

Anderco Ştefania Bianca Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

14,00

64

Girgiuman Daniel Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

14,00

65

Moldovan Anda Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

14,00

66

Nemes Otilia Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

14,00

67

Stimuţ Andrei Ionuţ Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

14,00

68

Ulici Călin Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

14,00

69

Dinca Beatrice Şcoala Gimnazială Tăşnad

4

13,00

70

Doroş Carina Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

13,00

71

Dumitraș Ioana Şcoala Gimnazială “Avram Iancu“

4

13,00

72

Gheorghiu Vlad Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

13,00

73

Man Alexia Şcoala Gimnazială nr.1 Negreşti Oaş

4

13,00

74

Roman Calin Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

4

13,00

75

Boszormeny Denis Şcoala Gimnazială “Lucian Blaga“

4

12,5

76

Pricop Antonia Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

4

12,5

77

Felecan David Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade”

4

12,00

78

Maier Diana Şcoala Gimnazială “Lucian Blaga“

4

12,00

79

Pop Calin Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

12,00

80

Pop Delia Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

11,75

81

Deac Emanuela Şcoala Gimnazială “Avram Iancu“

4

11,5

82

Dehenes Denis Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

11,5

83

Hobor Vivien Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

11,5

84

Nichita Andrea Şcoala Gimnazială “Lucian Blaga“

4

11,25

85

Fane Timotei Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

11,00

86

Flontas Casian Şcoala Gimnazială “Ion Creangă“

4

11,00

87

Frincau Patricia Şcoala Gimnazială “Lucian Blaga“

4

11,00

88

Pişcoran Andrei Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

11,00

89

Tataru Ştefania Şcoala Gimnazială Tăşnad

4

11,00

90

Urate Sonia Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

4

11,00

91

Balog Popp Cristina Şcoala Gimnazială Păuleşti

4

10,5

92

Mihoc Axel Şcoala Gimnazială nr.1 Negreşti Oaş

4

10,5

93

Bordas Stephanie Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

10,00

94

Ilut Alexandra Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

10,00

95

Merghes Diana Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

10,00

96

Vasil Mina Teodora Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

10,00

97

Ardelean  Mara Şcoala Gimnazială “Ion Creangă“

4

9,5

98

Szilagz Zsuzsi Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

9,5

99

Bud Alexandra Şcoala Gimnazială nr.3 Negreşti Oaş

4

9,00

100

Dumitru Naomi Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

9,00

101

Gaurean Julia Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

9,00

102

Gârdan Năvălici Luca Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

9,00

103

Robotin Cosmina Școala Gimnazială ,,Vasile Lucaciu” Carei

4

9,00

104

Sipos Mihai Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

9,00

105

Borbei Andrea Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

4

8,5

106

Lauran Patricia Şcoala Gimnazială nr.1 Negreşti Oaş

4

8,5

107

Șomle Adrian Şcoala Gimnazială nr.1 Negreşti Oaş

4

8,5

108

Covaci Raul Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

8,00

109

Ilcu Daria Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

8,00

110

Sabou Melania Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

4

8,00

111

Sabau Antonia Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

4

7,5

112

Tăbăcaru Georgiana Carla Şcoala Gimnazilă “George Coşbuc” Medieșu Aurit

4

7,5

113

Borbely  Kristof Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

7,00

114

Gavro Olivia Şcoala Gimnazială nr.1 Negreşti Oaş

4

7,00

115

Padurean Catalin Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

7,00

116

Astalas Ariana Şcoala Gimnazială Tăşnad

4

6,5

117

Roman Matei Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

4

6,00

118

Bretan Laura Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

5,5

119

Ardelean Adriana Şcoala Gimnazială Tăşnad

4

5,00

120

Mitrea Alex Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

5,00

121

Motoz Ioana Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

4

5,00

122

Pataki Henrietta-Mercedesz Liceul Teoretic German

4

5,00

123

Roman Ştefan Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

5,00

124

Ulici Cosmin Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

4

5,00

 

 

Nr.crt.

Nume și prenume

Școala

Clasa

Punctaj

1

Mihai Eduard Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

5

23,50

2

Pop Sebastian Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

5

17,50

3

Obis Cris Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

5

16,00

4

Mureșan Vlad Colegiul Naţional “Ioan Slavici”

5

15,00

5

Vilceanu Iulia Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

5

15,00

6

Caraba Marian Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

5

14,50

7

Grigorut Octavian Liceul Teoretic Negreşti Oaş

5

14,00

8

Iuhas Petra Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

5

13,50

9

Ostate Flavia Școala Gimnazială “Mircea Eliade”

5

13,50

10

Feher Anna Liceul Teologic Romano-Catolic “Ham Janos”

5m

12,00

11

Cornoc Roland Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

5

12,00

12

Glodean Laura Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

5

11,50

13

Andreican Rares Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

5

11,50

14

Braica Patricia Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

5

9,50

15

Cseres Nicole Colegiul Naţional “Kolcsey Ferenc”

5m

9,00

16

Oros Paula Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

5

9,00

17

Geng-Neamt Walter Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

5

8,50

18

Moldovan Patricia Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

5

8,50

19

Săvianu Bogdan Școala Gimnazială “Mircea Eliade”

5

8,50

20

Tala Alexia Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

5

8,00

21

Vereș Florian Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

5

7,50

22

Nicoara Razvan Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

5

7,50

23

Gavrilaș Maria Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

5

6,00

24

Sabău Emanuela Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

5

5,50

25

Gorog Anita Școala Gimnazială ,,Vasile Lucaciu”Carei

5m

5,50

26

Cozma Casiana Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

5

5,50

27

Matioc Amalia Școala Gimnazială “Mircea Eliade”

5

5,00

28

Petric Marcu Școala Gimnazială “Mircea Eliade”

5

5,00

29

Poszet Kinga Colegiul Naţional “Kolcsey Ferenc”

5m

4,50

30

Keisz Denisa Școala Gimnazială “Mircea Eliade”

5

4,50

31

Rat Alexia Şcoala Gimnazială Tăşnad

5

4,50

32

Cazacu Laura Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

5

4,00

33

Pop Diana Școala Gimnazială Doba

5

4,00

34

Bold Mădălina Şcoala Gimnazială Tăşnad

5

4,00

35

Chis Patricia Şcoala Gimnazială Tăşnad

5

4,00

36

Coroian Sebastian Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

5

3,50

37

Munteanu Carina Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

5

3,50

38

Fedorca Alexandra Școala Gimnazială “Mircea Eliade”

5

3,50

39

Mădăras Paul Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

5

3,00

40

Pop Raisa Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

5

3,00

41

Csokmai Robert Şcoala Gimnazială Tăşnad

5

3,00

42

Lungu Teodora Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

5

2,50

43

Covaci Diana Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

5

2,50

44

Popescu Rareș Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

5

2,50

45

Toth Kitty Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

5

2,50

46

Buth Sara Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

5

2,50

47

Maier Georgiana Liceul Teoretic German

5

2,00

48

Durla Paul Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

5

2,00

49

Recășan Tudor Şcoala Gimnazială “Avram Iancu“

5

2,00

50

Tepfenhart Bertold Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

5

2,00

51

Chereches Alice Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

5

1,50

52

Bura Teodora Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

5

1,50

53

Ligner Maria Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

5

1,50

54

Gavriş Alexandru Şcoala Gimnazială Călineşti Oaş

5

1,50

J

 

 

Nr.crt.

Nume și prenume Școala

Clasa

Punctaj

1

Anghelus Alin Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

6

18

2

Ileș Rareș Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

6

13

3

Cadar Andrei Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

6

11

4

Hotca O.M. Vlad Mihai Liceul Tehnologic „Ioniţă G. Andron” Negreşti Oaş

6

9

5

Morosanu Tudor Școala Gimnazială “Mircea Eliade”

6

9

6

Coroian David Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

6

8

7

Tomse Cosmin Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

6

8

8

Bucsi Maya Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

6

7

9

Moldovan Radu Şcoala Gimnazială nr.1 Carei

6

7

10

Muszka Csaba Liceul Romano Catolic “Josephus Calasantius” Carei

6m

7

11

Pop Teodor Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

6

7

12

Cionca Andreea Liceul Teoretic Negreşti Oaş

6

6

13

Florian Alex Dan Colegiul Naţional “Ioan Slavici”

6

6

14

Galiș Casian Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

6

6

15

Mic-Oprea Vlad Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

6

6

16

Pap Denisa Şcoala Gimnazială nr.1 Carei

6

6

17

Ban Maria Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

6

5

18

Handrau Raul Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

6

5

19

Reitler Alex Școala Gimnazială nr. 3 Carei

6

5

20

Supuran Alex Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

6

5

21

Cojocariu Andra Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

6

4

22

Derdeshshi-Kalkan Melissa Şcoala Gimnazială “Avram Iancu“

6

4

23

Rogojan Alin Colegiul Naţional “Ioan Slavici”

6

4

24

Temian Horea Liceul Tehnologic “Petru Cupcea” Supur

6

4

25

Vaida Szabolcs Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

6

4

26

Crișan Denisa Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

6

3

27

Fekete Victor Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

6

3

28

Marc Vlad Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

6

3

29

Pop Miruna Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

6

3

30

Savinescu Mara Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

6

3

31

Turbuț Alex Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

6

3

32

Grigoras Raluca Liceul Teoretic Negreşti Oaş

6

2

33

Lini Raul Școala Gimnazială “Mircea Eliade”

6

2

34

Șchiop Adrian Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

6

2

Nr.crt.

Nume și prenume Școala

Clasa

Punctaj

1

Roman Ioana Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

24

2

Ardelean Andrei Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

15

3

Chereji Iulia Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

12,5

4

Uhl Andrada Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

12,5

5

Barseuan Iulia Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

8,5

6

Pop Bogdan Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

8

7

Stirbu Vlad Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

8

8

Micu Adrian Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

7,5

9

Pustai Gabriela Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

7,5

10

Marciuc Stefania Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

7

11

Stan Ioana Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

7

12

Opre Mihnea Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

6,5

13

Râpan George Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

7

6,5

14

Tomsa Ioana Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

6

15

David Dan Şcoala Gimnazială “C-tin Brâncoveanu”

7

5,5

16

Tepfenhart Barbara Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

7

5,5

17

Rosioru Teodor Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

7

5

18

Boros Csaba Liceul Teologic Romano-Catolic “Ham Janos”

7m

4,5

19

Terebes Liviu Şcoala Gimnazială “Ion Creangă“

7

4,5

20

Gittinger András Liceul Teolologic Romano-Catolic “Ham Janos”

7m

4

21

Ilc Iasmina Şcoala Gimnazilă “George Coşbuc” Medieșu Aurit

7

3,5

22

Oşan Mihai Şcoala Gimnazială Culciu Mare

7

3,5

23

Lazar  Razvan Şcoala Gimnazială “Ion Creangă“

7

3

24

Măgureanu Andrei Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

7

2,5

25

Pleșca Evelin Școala Gimnazială nr. 3 Carei

7

2,5

26

Butur Mark Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

7

2

27

Micle Oana Şcoala Gimnazială “Viorel Sălăgean” Beltiug

7

1

Nr.crt.

Nume și prenume Școala

Clasa

Punctaj

1

Cioroga Rares Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

8

14

2

Zele Mădălina Şcoala Gimnazilă “George Coşbuc” Medieșu Aurit

8

11

3

Sabo Eduard Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

8

9

4

Gorbatai Cristian Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

8

6

5

Handrău Lorena Şcoala Gimnazială “Avram Iancu“

8

6

6

Marinescu Serban Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

8

6

7

Miron Mihnea Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

8

6

8

Oșan Denisa Şcoala Gimnazială “Avram Iancu“

8

6

23

Papici Teodora Colegiul Naţional “Doamna Stanca”

8

6

9

Borneas Cristian Colegiul Naţional “Kolcsey Ferenc”

8m

5

10

Crăciun Ioana Liceul Teoretic German

8

5

11

Hendre Cristina Şcoala Gimnazilă “George Coşbuc” Medieșu Aurit, Iojib

8

5

12

Kegyes David Colegiul Naţional “Kolcsey Ferenc”

8m

5

13

Moldovan Theodora Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

8

5

14

Valceanu Ovidiu Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

8

5

15

Mihalca Ştefania Colegiul Naţional “Doamna Stanca”

8

4

16

Moldovan Oana Lic. Teoretic Negresti-Oas

8

4

17

Onet George Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

8

4

18

Pop Emanuel Colegiul Naţional “Ioan Slavici”

8

4

19

Rusu Adrian Colegiul Naţional “Doamna Stanca”

8

4

20

Stan Iasmina Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

8

4

21

Bota Laurentiu Lic. Tehn. Anghel Saligny Turt

8

3

22

Pal Adela Şcoala Gimnazială “Vasile Lucaciu” Apa

8

3

24

Pop Ruxandra Şcoala Gimnazială nr.3 Negreşti Oaş

8

3

25

Rusz Miruna Liceul Teoretic German

8

3

26

Ghetina Vlad Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”

8

2

27

Nagy Szintia Liceul Teoretic German

8

2

28

Szekely Florin Şcoala Gimnazială Santău

8

2

29

Szep Bence Liceul Teologic Romano-Catolic “Ham Janos”

8m

2

30

Cirnat Alexandra Colegiul Naţional “Doamna Stanca”

8

1

31

Ofimias Sofia Şcoala Gimnazială “Bălcescu-Petofi“

8

1

 

Nr.crt.

Nume și prenume Școala

Clasa

Punctaj

1

Roatiş Iris Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

9

18

2

Maxim Georgiana Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

9

17

3

Skapinyak Szilard Liceul Teologic Romano-Catolic “Ham Janos”

9m

10

4

Muszka Zsuzsa Liceul Teoretic Carei

9m

5

5

Horotan Graţian Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

9

4

6

Baranyai Istvan Colegiul  Naţional  Kolcsey Ferenc

9m

3

7

Takacs Darius Colegiul  Naţional “Ioan Slavici”

9

3

8

Caterenciuc Corina Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

9

2

9

Hölczli Valter Liceul Teoretic Carei

9m

2

10

Rentea Dan Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

9

2

11

Rus Andrei Liceul Teoretic Carei

9

2

Nr.crt.

Nume și prenume Școala

Clasa

Punctaj

1

Mihai Marcian Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

10

16

2

Tărîță Paul Liceul Teoretic Carei

10

14

3

Schefler Barna Liceul Teologic Romano-Catolic “Ham Janos”

10m

11

4

Ban Bogdan Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

10

8

5

Fogel Peter Colegiul  Naţional  Kolcsey Ferenc

10m

8

6

Latis Larisa Liceul Teoretic Carei

10

7

7

Nagy Peter Liceul Teoretic Carei

10m

5

8

Pop Diana Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

10

5

9

Gazda Alexandra Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

10

3

10

Man Cătălin Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

10

3

11

Szabó Katalin Liceul Teoretic Carei

10m

3

12

Codrea Ionut Colegiul  Naţional “Ioan Slavici”

10

2

13

Petran Vladut Colegiul  Naţional “Ioan Slavici”

10

2

 

Nr.crt.

Nume și prenume Școala

Clasa

Punctaj

1

Kovacs Patrik Colegiul  Naţional  Kolcsey Ferenc

11m

14

2

Schefler Gergo Liceul Teologic Romano-Catolic “Ham Janos”

11m

10

3

Lung Andreea Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

11

9

4

Groza Sergiu Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

11

4

5

Popa Andra Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

11

4

6

Raţiu Cosmina Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

11

4

7

Mocan Răzvan Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

11

3

8

Ilieș Elisei Liceul Teoretic Carei

11

2

9

Kovacs Tamas Colegiul  Naţional  Kolcsey Ferenc

11m

2

10

Mali Imre Colegiul  Naţional  Kolcsey Ferenc

11m

2

11

Pop Diana Liceul Tehnologic Tăşnad

11

2

12

Roman Sergiu Colegiul  Naţional “Ioan Slavici”

11

2

Nr.crt.

Nume și prenume Școala

Clasa

Punctaj

1

Beiland Arnold Liceul Teoretic Carei

12m

27

2

Raţiu Kinga Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

12

20

3

Bura Lucia Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

12

18

4

Demian Atanasiu Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

12

17

5

Stanciu Alexander Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

12

16

6

Pop Emanuel Colegiul  Naţional “Ioan Slavici”

12

6,5

7

Zen Maurizio Colegiul Naţional “Mihai Eminescu”

12

6,5

8

Zaharie Iulia Liceul Teoretic Carei

12

5,5

9

Ardelean Patricia Liceul Teoretic Carei

12

5

10

Nuna Raul Liceul Teoretic Carei

12

5

11

Pop Georgel Colegiul  Naţional “Ioan Slavici”

12

5

12

Bara Valentin Liceul Teoretic Carei

12

4,5

13

Croasnai Adelina Colegiul  Naţional “Ioan Slavici”

12

4

 

 

 

 

 

comentarii

de Horia Mărieș la 16 March 2015 - 06:21

Băieții ăștia doi, Beiland Arnold și Tărãță Paul sunt mult prea buni.
Atât la matematică cât și la la IT.
Bravo lor, sincerele noastre felicitări!
Asemenea, cele mai sincere felicitări și profesorilor îndrumători.

Lasati un comentariu