Programul meciurilor Memorialului Mircea Dohan la handbal

• publicat la: 7 April 2016
Programul meciurilor Memorialului Mircea Dohan la handbal

Mâine de la ora 10,00, va avea loc deschiderea oficială a Memorialului Mircea Dohan la handbal. Evenimentul va avea loc în sala de sport a colegiului Tehnnic Iuliu Maniu în prezenţa a  numeroşi invitaţi, a familiei, a iubitorilor de sport.

FAZA GRUPELOR

Echipe invitate:                                                                                                                 VINERI 08.04.2016

FETE– categoria Junioare III – Reprize 2x15min                                                         

 GRUPA A

  1. 1.      HC Arsenal Tăureni
  2. 2.      DVSC Debrecen
  3. 3.      Unirea Tășnad
  4. 4.      Unirea Valea lui Mihai
  5. 5.      Club Sportiv Seini

  Program de desfășurare a meciurilor:   FETE – GRUPA A

Loc de desfasurare: Sala de sport a ȘCOLII GIMNAZIALE FOIENI

Loc. Foieni, nr.79

Nr. Crt.

 

ORA

 

ECHIPA I

 

ECHIPA II

 

SCOR FINAL

1

11.00-11.35

Unirea Valea lui Mihai

Club Sportiv Seini

2

11.40-12.15

DVSC Debrecen

Unirea Tășnad

3

12.20-12.55

HC Arsenal Tăureni

Club Sportiv Seini

4

13.00-13.35

DVSC Debrecen

Unirea Valea lui Mihai

5

13.40-14.15

Unirea Tășnad

HC Arsenal Tăureni

6

14.20-14.55

DVSC Debrecen

Club Sportiv Seini

7

15.00-15.35

Unirea Valea lui Mihai

Unirea Tășnad

8

15.40-16.15

HC Arsenal Tăureni

DVSC Debrecen

9

16.20-16.55

Club Sportiv Seini

Unirea Tășnad

10

17.00-17.35

Unirea Valea lui Mihai

HC Arsenal Tăureni

 

  FAZA GRUPELOR    Echipe invitate:             

FETE– categoria Junioare III – Reprize 2x15min                                                       GRUPA B

  1. 1.      Club Sportiv Școlar Baia Mare
  2. 2.      Club Sportiv Școlar Zalău
  3. 3.      Liceul Teoretic Carei
  4. 4.      Hajdúnánási Sport Klub
  5. 5.      Club Sportiv Negrești-Oaș

Program de desfășurare a meciurilor:   FETE – GRUPA B

Loc de desfasurare: Sala de sport a LICEULUI TEORETIC din CAREI

Str.Ignișului nr.20, Carei

Nr. Crt.

 

ORA

 

ECHIPA I

 

ECHIPA II

 

SCOR FINAL

1

11.00-11.35

Club Sportiv Școlar Baia Mare

Club Sportiv Școlar Zalău

2

11.40-12.15

Liceul Teoretic Carei

Club Sportiv Negrești-Oaș

3

12.20-12.55

Hajdúnánási Sport Klub

Club Sportiv Școlar Baia Mare

4

13.00-13.35

Club Sportiv Școlar Zalău

Liceul Teoretic Carei

5

13.40-14.15

Club Sportiv Negrești-Oaș

Hajdúnánási Sport Klub

6

14.20-14.55

Club Sportiv Școlar Baia Mare

Liceul Teoretic Carei

7

15.00-15.35

Club Sportiv Școlar Zalău

Club Sportiv Negrești-Oaș

8

15.40-16.15

Hajdúnánási Sport Klub

Liceul Teoretic Carei

9

16.20-16.55

Club Sportiv Școlar Baia Mare

Club Sportiv Negrești-Oaș

10

17.00-17.35

Club Sportiv Școlar Zalău

Hajdúnánási Sport Klub

 

FAZA GRUPELOR

Echipe invitate:                                                                                                                 VINERI 08.04.2016

BAIETI– categoria Juniori II – Reprize 2x20min                                                        GRUPA A

 1.      Centrul Național de Excelență Sighișoara

  1. 2.      Club Sportiv ADEP Satu Mare
  2. 3.      Colegiul Tehnic IULIU MANIU Carei
  3. 4.      Debreceni Egyetemi Atlétikai Club

Program de desfășurare a meciurilor:   BAIETI – GRUPA A

Loc de desfasurare: Sala de sport a COLEGIULUI TEHNIC „IULIU MANIU” , Str.Iuliu Maniu nr.21, Carei

                                    Nr. Crt.

 

ORA

 

ECHIPA I

 

ECHIPA II

 

SCOR FINAL

1

10.30-11.15

Centrul Național de Excelență Sighișoara

Club Sportiv ADEP Satu Mare

2

11.20-12.05

Debreceni Egyetemi Atlétikai Club

Colegiul Tehnic IULIU MANIU Carei

3

12.10-12.55

Centrul Național de Excelență Sighișoara

Colegiul Tehnic IULIU MANIU Carei

4

13.00-13.45

Club Sportiv ADEP Satu Mare

Debreceni Egyetemi Atlétikai Club

5

13.50-14.35

Club Sportiv ADEP Satu Mare

Colegiul Tehnic IULIU MANIU Carei

6

14.40-15.25

Centrul Național de Excelență Sighișoara

Debreceni Egyetemi Atlétikai Club


 FAZA GRUPELOR

 Echipe invitate:                                                                                                                 VINERI 08.04.2016

BAIETI– categoria Juniori II – Reprize 2x20min                                                         

 GRUPA B

  1. 1.      Club Sportiv Scolar Baia Mare 2
  2. 2.      CS Érsport Sălacea
  3. 3.      Hajdúnánási Robzol 2000 KSE
  4. 4.      Liceul Teoretic Carei

Program de desfășurare a meciurilor:   BAIETI – GRUPA B

Loc de desfasurare: SALA DE SPORT – Școala Gimnazială Fényi István  Loc. Căpleni, nr. 752

                                    Nr. Crt.

 

ORA

 

ECHIPA I

 

ECHIPA II

 

SCOR FINAL

1

11.00-11.45

Club Sportiv Scolar Baia Mare 2

CS Érsport Sălacea

2

11.50-12.35

Hajdúnánási Robzol 2000 KSE

Liceul Teoretic Carei

3

12.40-13.25

CS Érsport Sălacea

Hajdúnánási Robzol 2000 KSE

4

13.30-14.15

Club Sportiv Scolar Baia Mare 2

Liceul Teoretic Carei

5

14.20-15.05

CS Érsport Sălacea

Liceul Teoretic Carei

6

15.10-15.55

Club Sportiv Scolar Baia Mare 2

Hajdúnánási Robzol 2000 KSE

 FINALE

Program de desfășurare a meciurilor:   BAIETI – FETE

Loc de desfasurare: Sala de sport a COLEGIULUI TEHNIC „IULIU MANIU” CAREI  ,Str. Iuliu Maniu nr.21, Carei

                                    Nr. Crt.

 

ORA

 

ECHIPA I

 

F/B

 

 

ECHIPA II

 

SCOR FINAL

1

9.00- 9.35

A3

F

B3

2

9.40-10.25

A3

B

B3

3

10.30-11.05

A2

F

B2

4

11.10-11.55

A2

B

B2

5

12.00-12.35

A1

F

B1

6

12.40-13.15

A1

B

B1

7

13.30-14.10

Victoria Carei  `70

B

Echipa antrenorilor

                                                                                                     

Lasati un comentariu