Victoria Carei joacă miercuri în şaisprezecimile din Cupa României- etapa judeţeană

• publicat la: 2 May 2017
Victoria Carei joacă miercuri în şaisprezecimile din Cupa României- etapa judeţeană

Miercuri şi joi vor avea loc meciurile din cadrul şaisprezecimilor  Cupei României la fotbal, etapa judeţeană. Ora de disputare va fi 17,30. Victoria Carei va juca în deplasare la Foieni iar Platanul Marna pe teren propriu cu Schamagosch Ciumeşti. Informaţiile au apărut pe site-ul Asociaţiei judeţene de Fotbal.

03.05.2017, ORA 17:30

1. UNIREA PAULESTI – TALNA ORASU NOU

Arbitri: BATHORY STEFAN, LUKACS LEVENTE, ZSIGRAI CATALIN

OBS: CSEH SANDOR

2. PLATANUL MARNA – SCHAMAGOSCH CIUMESTI

Arbitri: SCHAWARPOF ZSOLT, REDAY ARPAD,  BOTOS ROLAND

OBS: MAIER ALEXANDRU

3. VIILE SATU MARE – LUCEAFARUL DECEBAL (ORA 18:00)

Arbitri: SIMON ELEK, CALIMAN PATRIK, TABACARU SERGIU

OBS: VIGU IOSIF

4. OLIMPIA CAUAS – REAL ANDRID

Arbitri: CAMPAN MIRCEA, CHERECHES VASILE, ANTON DAN

OBS: SUCIU OVIDIU

5. AS LIVADA – RECOLTA DOROLT II

Arbitri: GIRATI CRISTIAN, BUMBUC MARIUS, POP PAUL

OBS: KUKI CAOL

6. AS GHENCI – AS CAPLENI

Arbitri: RAT SEBASTIAN, RAT SEBASTIAN JUNIOR, MICLAUS RAZVAN

OBS: ZIMAN CORNEL

7. SOMESUL ODOREU – VOINTA BABTA

Arbitri: CHIS FLORIN, JUHASZ TIBOR,ILIES ANDREI

OBS: ROZS ZOLTAN

8. KALMANDI CAMIN – UNIREA TASNAD

Arbitri: NEICHI SERGIU, NAGY SZABOLCS, POP SCRISTIAN

OBS: BUJOR IONUT

9. FORTUNA CAPLENI – CRASNA MOFTINUL MIC

Arbitri: POP LUCIAN, MOISA FLORIN, ROSU FLORIN

OBS: MORAR NICOLAE

10. SOMESUL OAR – VIITORUL VETIS

Arbitri: KOVACS SZABOLCS, KOPRIVA ZSOLT, VASS MARK

OBS: TOROK ZOLTAN

11. DARI LIPAU – VOINTA DOBA

Arbitri  TINCU BOGDAN, BARBOS VLAD, SULYOK ADRIAN

OBS: POR CONSTANTIN

12. SPERANTA HALMEU – TURUL MICULA

Arbitri: PETRUT SEBASTIAN, MAN CATALIN, DAN DARIUS

OBS: BORZ IOAN

13. FROHLICH FOIENI – CSM CAREI

Arbitri: CHIOREAN CRISTIAN, BAUER ADALBERT, BAUER IOSIF

OBS: STOICA VIOREL

14. CETATE ARDUD – STIINTA BELTIUG – JOI ORA 17:30

Arbitri: GIRATI CRISTIAN, BOROS ALEX, ORHA DAN

OBS: MULCUTAN FLORIN

15. DACIA MEDIESU AURIT – VICTORIA APA

Arbitri: PETER ALIN,ARDELEAN VLAD, CICEU MARIAN

OBS: HALICI EUGEN

16. FC CERTEZE – ENERGIA NEGRESTI (se joaca la Negresti)

Arbitri: CHIRILOAIA CIPRIAN, SZABO ANDREI, DEAC VLAD

OBS: ANDREICA ADRIAN

 

Buletin de Carei

Lasati un comentariu