Preşedinţii secţiilor de votare de la Carei. Lista preşedinţilor de la secţiile de votare din judeţ

• publicat la: 28 September 2018
Preşedinţii secţiilor de votare de la Carei. Lista preşedinţilor de la secţiile de votare din judeţ

Având în vedere organizarea referendumului național pentru revizuirea Constituției din 6 și 7 octombrie 2018, aducem la cunoștință publică faptul că azi, 28 septembrie 2018, orele 11.00, la sediul Tribunalului Satu Mare a avut loc desemnarea, prin tragere la sorți, a președinților birourilor electorale ale secțiilor de votare, din cadrul Corpului experților electorali, conform prevederilor art. 26 alin.2^2 și 4 în Legea nr.3/2000 privind organizarea referendumului, completată și modificată.

La şedinţă au fost prezenţi preşedintele Tribunalului Satu Mare, doamna judecător Nilda Preda Târnoveanu, preşedintele Biroului Electoral de Circumscripţie nr. 32 Satu Mare, domnul judecător Nemeş Remus Vasile şi şeful Serviciului Juridic şi Contencios Administrativ din cadrul Instituţiei Prefectului – Judeţul Satu Mare, domnul Cosmin Dorle.

La Carei vor exista 14 secţii de votare.

 

Numărul secției de votare

 

Unitatea Administrativ Teritorială

Sediul secției de votare

Numele și prenumele președintelui secției de votare

1

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ”DRAGA MEA” VEZENTAN IOANA ELAXANDRA

2

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT  ”DRAGA MEA” POP NICOLETA GEORGETA

3

MUNICIPIUL  SATU  MARE ASOCIAŢIA CARITAS SATU MARE CANTRUL SOCIAL DESCHIS LA CASA PRIETENIEI STAN VETICA ADRIANA

4

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ ION CREANGĂ ” SABĂU MARINELA LIA

5

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ ION CREANGĂ ” VAJDA GERALDINA TEREZIA

6

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ ION CREANGĂ ” OROS MARIANA

7

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ ION CREANGĂ ” VARGA ANNAMARIA

8

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ LUCIAN BLAGA ” BELBE MARIA

9

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ LUCIAN BLAGA ” SABĂU MARGARETA

10

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ LUCIAN BLAGA ” DEMJAN MONICA ELENA

11

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ LUCIAN BLAGA ” ORHA CRISTINA GEORGETA

12

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ OCTAVIAN GOGA “ SĂPUNAR FLORICA

13

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ OCTAVIAN GOGA “ MĂRCUȚ TITIANA RAMONA

14

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ OCTAVIAN GOGA “ HUSAR MARIANA ILEANA

15

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ OCTAVIAN GOGA “ CORUIAN LAURA

16

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.21 SABĂU RITA LAURA

17

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.21 MAN MARIN

18

MUNICIPIUL  SATU  MARE UNIVERSITATEA TEHNICĂ CLUJ NAPOCA – FILIALA SATU MARE (GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.21) TRIF ALINA RALUCA

19

MUNICIPIUL  SATU  MARE UNIVERSITATEA TEHNICĂ CLUJ NAPOCA – FILIALA SATU MARE (GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.21) PUIU HOREA CLAUDIU

20

MUNICIPIUL  SATU  MARE ŞCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 9 COVACI NATALIA ILEANA

21

MUNICIPIUL  SATU  MARE LICEUL TEORETIC GERMAN  “ JOHANN ETTINGER ” BAICA MARIOARA GEORGETA

22

MUNICIPIUL  SATU  MARE COLEGIUL TEHNIC  ” ELISA ZAMFIRESCU ” MUDURE ANGELA IOANA

23

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ MIRCEA ELIADE ” BRATIS IOANA FLORICA

24

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ MIRCEA ELIADE ” BOLDAN FLORIN MARIAN

25

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ MIRCEA ELIADE ” COZMA LUMINIȚA

26

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ MIRCEA ELIADE ” TĂMÂIAN RALUCA ANA MARIA

27

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9 CSATARI ANDREA ANGELA

28

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9 CUCU MARIANA

29

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ BĂLCESCU-PETOFI ” MONE TRAIAN

30

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ BĂLCESCU-PETOFI ” PĂTRAȘCU IUDIT

31

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ BĂLCESCU-PETOFI ” GOROG MIHAI

32

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.13 PORDEA IOSIF

33

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5 MARINESCU ANCA LEONTINA

34

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5 FISCHER ELISABETA OTILIA

35

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ AVRAM IANCU ”  (ŞC. CU CLS.I-VIII“ AVRAM IANCU ”) (GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ”VOINICELUL” CORP “ B “) CORODI VIOREL

36

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ AVRAM IANCU ” GÂRDAN NARCINA

37

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ AVRAM IANCU ” PAȘCA ADRIANA ALINA

38

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ AVRAM IANCU ” BUZGĂU ELENA LIA

39

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ AVRAM IANCU ” ZIMAN DOINA

40

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ AVRAM IANCU ”  (ŞC. CU CLS.I-VIII“ AVRAM IANCU ”) (GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ”VOINICELUL”) VARGA AMALIA

41

MUNICIPIUL  SATU  MARE LICEUL TEHNOLOGIC IND.  ALIM ” GEORGE EMIL PALADE ”. MOIȘ RADU IOAN

42

MUNICIPIUL  SATU  MARE LICEUL TEHNOLOGIC IND.  ALIM ” GEORGE EMIL PALADE ”. POP JENICA

43

MUNICIPIUL  SATU  MARE LICEUL TEHNOLOGIC IND.  ALIM ” GEORGE EMIL PALADE ”. RAȚIU ANCA AMALIA

44

MUNICIPIUL  SATU  MARE LICEUL TEHNOLOGIC IND.  ALIM ” GEORGE EMIL PALADE ”. DARIE RODICA ILEANA

45

MUNICIPIUL  SATU  MARE LICEUL TEHNOLOGIC IND.  ALIM ” GEORGE EMIL PALADE ”. SĂLĂGEAN MONICA FELICIA

46

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ – SĂTMĂREL MARINESCU DORU GABRIEL

47

MUNICIPIUL  SATU  MARE ASOCIAŢIA JUDEŢEANĂ DE FOTBAL ( ŞC. NR.15 ) COSTEA MIHAELA CLAUDIA

48

MUNICIPIUL  SATU  MARE SECŢIA DE DRUMURI NAŢIONALE POP ALEX CODIN

49

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” DR. VASILE LUCACIU ” SERES CORINA MIHAELA

50

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” DR. VASILE LUCACIU ” MĂGUREANU ȘTEFAN COSTEL

51

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” DR. VASILE LUCACIU ” DONUȚIU CIPRIAN LAURENȚIU

52

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA NR.15 DURKOVICS TATIANA

53

MUNICIPIUL  SATU  MARE LICEUL TEOLOGIC“NICOLAE STEINHARDT ” SAITOS MARIA

54

MUNICIPIUL  SATU  MARE LICEUL TEOLOGIC“NICOLAE STEINHARDT ” MULCUȚAN MARIA

55

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12 MĂRCUȘ CAMELIA

56

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT – “ 14 MAI ” GREC RAMONA CODRUȚA

57

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT – “ 14 MAI ” ȘTEȚ BIANCA

58

MUNICIPIUL  SATU  MARE LICEUL TEHNOLOGIC ” CONSTANTIN BRÂNCUȘ ” MEREUȚĂ RODICA FLOARE

59

MUNICIPIUL  SATU  MARE LICEUL CU PROGRAM SPORTIV HUSTI GEORGETA ELENA

60

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ GRIGORE MOISIL ” ORHA MIHAELA FLORICA

61

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ GRIGORE MOISIL ” ARDELEAN NICOLETA

62

MUNICIPIUL  SATU  MARE COLEGIUL TEHNIC  DE TRANSPORTURI ŞI TELECOMUNICAŢII   “ I.C. BRĂTIANU ” CANTA SILVIA

63

MUNICIPIUL  SATU  MARE LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC “ HAM JANOS “ DULĂU CĂTĂLIN AUREL

64

MUNICIPIUL  SATU  MARE LICEUL REFORMAT ( LICEUL TEOLOGIC REFORMAT) FĂRCAȘ DANIEL VLAD

65

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROG. PRELUNGIT “ DUMBRAVA MINUNATĂ “ POP LIA VIORICA

66

MUNICIPIUL  SATU  MARE COLEGIUL NAŢIONAL” D-NA STANCA ” PETRAȘ IOAN

67

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 TRIFAN PURDEA DIANA

68

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 CHIȘIU MARIANA ILEANA

69

MUNICIPIUL  SATU  MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ C. BRÎNCOVEANU“ FĂRCAȘ RALUCA MARIANA

70

MUNICIPIUL  SATU  MARE COLEGIUL NAŢIONAL“ MIHAI  EMINESCU ” IVANITZKI DAVID

71

MUNICIPIUL  SATU  MARE COLEGIUL ECONOMIC “ GHEORGHE DRAGOŞ ” TĂMAS EVELINA

72

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT – Str. BOTIZULUI, nr. 61/A LUCACI BUJOR

73

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT – Str. BOTIZULUI, nr. 61/A MARE VIORICA RODICA

74

MUNICIPIUL  SATU  MARE GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT – Str. BOTIZULUI, nr. 61/A HAIDUC STELA

75

MUNICIPIUL CAREI LICEUL ROMANO-CATOLIC“JOSEPHUS CALASANTIUS” AVRAM VASILE

76

MUNICIPIUL CAREI COLEGIUL TEHNIC “IULIU MANIU” FECHETA DANIELA MARIA

77

MUNICIPIUL CAREI LICEUL TEHNOLOGIC “SIMION BĂRNUŢIU” SELEVESCHI ANA

78

MUNICIPIUL CAREI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DONCA ADELA MARIA

79

MUNICIPIUL CAREI ŞCOALA GIMNAZIALĂ “VASILE LUCACIU” NR.2 RETHY EVA

80

MUNICIPIUL CAREI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.9 ROKK EVA

81

MUNICIPIUL CAREI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.10 SUCIU EMANUELA ADINA

82

MUNICIPIUL CAREI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 ERNYI ANDREA

83

MUNICIPIUL CAREI LICEUL TEORETIC CAREI RUS NICULAI

84

MUNICIPIUL CAREI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.5 SABOU  GILBERT VASILE

85

MUNICIPIUL CAREI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.8 MOISA ALIN LUCIAN

86

MUNICIPIUL CAREI MUZEUL MUNICIPAL CAREI SESCU TANIA OTILIA

87

MUNICIPIUL CAREI SCOALA GENERALA NR. 4 SCHREPLER CLARA MARIA

88

MUNICIPIUL CAREI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL IANCULEŞTI MIHUȚ IOAN

89

ORAȘ  ARDUD LICEUL TEHNOLOGIC MICU FLOARE

90

ORAȘ  ARDUD BIBLIOTECA ARDUD IACOB DINA AURELIA

91

ORAȘ  ARDUD SCOALA GENERALĂ BABA NOVAC BAUER MARGARETA

92

ORAȘ  ARDUD SCOALA GENERALĂ GERĂUŞA STEINBINDER HELGA HAJNALKA

93

ORAȘ  ARDUD SCOALA GENERALĂ MĂDĂRAS CHIȘ ADRIAN IOAN

94

ORAȘ  LIVADA SCOALA GIMNAZIALĂ ”PETOFI SANDOR” LIVADA BANDICS IUDITH ANNAMARIA

95

ORAȘ  LIVADA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LIVADA MUSCAN GHEORGHE

96

ORAȘ  LIVADA ŞCOALA GIMNAZIALĂ PETOFI SANDOR LIVADA TATAR ARPAD

97

ORAȘ  LIVADA ŞCOALA PRIMARĂ ADRIAN OROS NICOLETA LIDIA CAROLINA

98

ORAȘ  LIVADA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”IOSIF ŢIPROC” DUMBRAVA SMUTZER ANDREA HAJNALKA

99

ORAȘ  LIVADA GRĂDINIŢA LIVADA MICĂ SMUTZER ANNAMARIA

100

ORAȘ  NEGREȘTI  OAȘ SCOALA GENERALĂ NR. 2 FEIDEȘ MARIA

101

ORAȘ  NEGREȘTI  OAȘ SCOALA GENERALĂ NR. 2 MANEA MIHAELA CRISTINA

102

ORAȘ  NEGREȘTI  OAȘ SCOALA GENERALĂ NR. 3 BURA VIOREL FLORIAN

103

ORAȘ  NEGREȘTI  OAȘ SCOALA GENERALĂ NR. 3 BABAN ECATERINA

104

ORAȘ  NEGREȘTI  OAȘ SCOALA GENERALĂ NR. 3 SUVEG LASZLO ROBERT

105

ORAȘ  NEGREȘTI  OAȘ SCOALA GENERALĂ NR. 1 MUREȘAN MIRCEA ADRIAN

106

ORAȘ  NEGREȘTI  OAȘ SCOALA GENERALĂ NR. 1 DRAGOȘ VOICHIȚA NICULINA

107

ORAȘ  NEGREȘTI  OAȘ LICEUL TEORETIC DRĂGAN ANTOANETA DELIA

108

ORAȘ  NEGREȘTI  OAȘ LICEUL TEORETIC DĂNUȚA ȘTEFANIA VERONICA

109

ORAȘ  NEGREȘTI  OAȘ LICEUL TEORETIC RUSU RODICA FLOAREA

110

ORAȘ  NEGREȘTI  OAȘ CLĂDIRE DISPENSAR TUR HODAȘ IOAN CĂLIN

111

ORAȘ  TĂȘNAD ŞCOALA GIMNAZIALĂ TĂŞNAD PODINA REKA KATALIN

112

ORAȘ  TĂȘNAD ŞCOALA GIMNAZIALĂ TĂŞNAD CHIȘ MARIA

113

ORAȘ  TĂȘNAD ŞCOALA GIMNAZIALĂ TĂŞNAD CHIOREAN LILIANA ROXANA

114

ORAȘ  TĂȘNAD CASA DE CULTURĂ PETER TIMEA ERSZEBET

115

ORAȘ  TĂȘNAD GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL BLAJA LAZĂR OTILIA

116

ORAȘ  TĂȘNAD GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL CIG DEACONU ANCA MANUELA

117

ORAȘ  TĂȘNAD ŞCOALA GIMNAZIALĂ SĂRĂUAD BRATIS LAVINIA IOANA

118

ORAȘ  TĂȘNAD GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL VALEA MORII DINDELEGAN ELENA NADIA

119

ACÎȘ PRIMĂRIA COMUNEI ACÂŞ CSIZMA RODICA

120

ACÎȘ ŞCOALA GENERALĂ MIHAIENI ȘIMON IOAN BOGDAN

121

ACÎȘ ŞCOALA GENERALĂ UNIMĂT SABOU ANAMARIA

122

AGRIȘ PRIMARIA AGRIȘ LAZĂR MIHAELA MARIANA

123

AGRIȘ GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL AGRIŞUL NOU TECZE ENIKO

124

AGRIȘ ŞCOALA PRIMARĂ CIUPERCENI DOHI AMBROZIU

125

ANDRID ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANDRID VERES ECETERINA

126

ANDRID ȘCOALA PRIMARĂ DINDESTI RENDEȘ GHEORGHE

127

ANDRID ȘCOALA GIMNAZIALĂ IRINA CHIRA VIORICA

128

APA CENTRU CULTURAL ”EMIL MATEI” APA POMIAN GABRIELA FLORENTINA

129

APA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”VASILE LUCACIU” APA GOZARMANU CLAUDIA SIMONA

130

APA GRĂDINIŢA DIN SATUL SOMEŞENI TOPAN MARINA FLORENTINA

131

BĂTARCI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂTARCI BERENDI IRINA

132

BĂTARCI CĂMINUL CULTURAL  COMLĂUŞA HOSU MARIA

133

BĂTARCI ŞCOALA PRIMARĂ TĂMĂŞENI MONE ANA

134

BELTIUG SCOALA GIMNAZIALA  BELTIUG HARASZ ORSOLYA HANNA

135

BELTIUG CĂMINUL CULTURAL BOLDA BOUDI VASILE

136

BELTIUG ŞCOALA PRIMARĂ GHIRIŞA BURIAN IMOLA EDINA

137

BELTIUG CĂMINUL CULTURAL GIUNGI NEMET LUCIAN FLORIN

138

BELTIUG ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂTEŞTI VARIU OLIMPIU MIREL

139

BELTIUG GRĂDINIŢA DE COPII ŞANDRA SZOJNIK ȘTEFAN

140

BERVENI SCOALA GENERALA BERVENI ARDELEAN MARIETA

141

BERVENI SCOALA GENERALA LUCACENI BERTALAN MARIA

142

BIXAD SCOALA GENERALA BIXAD BRATA VALER LIVIU

143

BIXAD SCOALA GENERALA BIXAD BLETAN VASILE

144

BIXAD SCOALA GENERALA BOINEȘTI POP ANA VIORICA

145

BIXAD SCOALA GENERALA TRIP FRĂȚILĂ MARIOARA

146

BIXAD SCOALA GENERALA TRIP BUIE CLAUDIA ADRIANA

147

BÎRSĂU PRIMARIA BÂRSĂU FLONTAS IOAN

148

BÎRSĂU SEDIU ADMINISTRATIV POP SILAGHI DANIELA CRISTINA

149

BOGDAND PRIMARIA COMUNEI BOGDAND BOTA MELANIA DANIELA

150

BOGDAND ŞCOALA CU CLASELE I-VIII REMIAN SIMONA

151

BOGDAND ŞCOALA CU CLASELE I-VIII SIPOS ELISABETA

152

BOGDAND ŞCOALA CU CLASELE I-IV BEDE ANDREI

153

BOTIZ PRIMARIA BOTIZ PINTEA VIORICA

154

BOTIZ SCOALA  GIMNAZIALA CU CLASELE I-IV OSVAREU COZMA IULIANA

155

CĂLINEȘTI-OAȘ PRIMARIA CALINESTI OAS GAVRĂU MIHAELA NICOLETA

156

CĂLINEȘTI-OAȘ SCOALA COCA MARIȚEAN COSMIN OVIDIU

157

CĂLINEȘTI-OAȘ SCOALA LECHINTA GAVRA AURELIA

158

CĂLINEȘTI-OAȘ SCOALA PASUNEA MARE BUMB VASILE

159

CĂLINEȘTI-OAȘ S.P.C.L.E.P. CALINESTI OAS SURD ANGELA

160

CĂMĂRZANA PRIMARIA COM. CAMARZANA PAȘCA RODICA VIORICA

161

CĂMĂRZANA SCOALA GENERALA CAMARZANA BURA LENUȚA

162

CĂMIN SCOALA GIMNAZIALA CAMIN KESZENHEIMER MARIA

163

CĂPLENI PRIMĂRIA COMUNEI CĂPLENI SULLER ANNAMARIA

164

CĂPLENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ  ” FÉNYI ISTVÁN ” CĂPLENI SCHRADI LUDOVIC

165

CĂUAȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂUAȘ POCSAI EDIT

166

CĂUAȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂUAȘ SUIUGAN MONICA

167

CĂUAȘ ȘCOALA GENERALĂ GHILEȘTI PĂȘTEAN ILEANA

168

CĂUAȘ CASĂ DE LOCUIT, Loc. RĂDULEŞTI,  Nr. 26 LUKACS DANIELA MARIA

169

CĂUAȘ CĂMINUL CULTURAL, Loc. HOTOAN,  Nr. 115 COSMA FLORIN FLAVIU

170

CĂUAȘ CĂMINUL CULTURAL, Loc. GHENCI,  Nr. 86 PAȘCU ADRIAN CLAUDIU

171

CEHAL CAMIN CULTURAL ACIU TEODOR

172

CEHAL SCOALA CEHAL NEAG ELISABETA

173

CEHAL CLADIRE PRIMARIE SĂNTĂUAN ANGELA

174

CERTEZE SCOALA GIMNAZIALA CERTEZE CIOCAN GHEORGHE

175

CERTEZE SCOALA GIMNAZIALA CERTEZE GLODAN MARIANA RAMONA

176

CERTEZE GRĂDINIŢA CU PROGRAM HUTA CERTEZE CIOCAN VALENTIN VASILE

177

CERTEZE GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL MOIŞENI LEȘ RUBEN DORIN

178

CIUMEȘTI CĂMINUL CULTURAL CHEREJI LILIANA RAMONA

179

CRAIDOROLȚ PRIMARIA CRAIDOROLT OROSZ ȘTEFAN

180

CRAIDOROLȚ ŞCOALA PRIMARĂ CRIŞENI FEȘTEU IUSTINA ARGENTINA

181

CRAIDOROLȚ ŞCOALA PRIMARĂ ERIU SÂNCRAI MORAR MARIA LIA

182

CRAIDOROLȚ ŞCOALA PRIMARĂ SATU MIC CHIȘ MANUELA ANA

183

CRUCIȘOR SCOALA CU CLASELE I-IV CRUCISOR PETRIC LIDIA SANDA

184

CRUCIȘOR SCOALA CU CLS. I-IV IEGHERISTE FILIP GHEORGHE MIHAI

185

CRUCIȘOR SCOALA GIMNAZIALA POIANA CODRULUI BORȘE MIRELA

186

CULCIU SEDIUL CONSILIULUI LOCAL AL COMUNEI CULCIU CSOMAI IBOLYA

187

CULCIU GRADINIŢA  APATEU DOMOKOS AMBROZIU

188

CULCIU ŞCOALA DE GIMNAZIALĂ BEM JOZSEF CĂRĂŞEU ROTAR DOINA RODICA

189

CULCIU GRADINIŢA COROD TOTH CODREANU SZILARD ARPAD

190

CULCIU ŞCOALA PRIMARĂ CULCIU-MIC POR MEDA-LIVIA

191

CULCIU ŞCOALA PRIMARĂ LIPĂU NEMETI ILDIKO

192

DOBA PRIMARIA COMUNEI DOBA TURTUREAN ANA VALERIA

193

DOBA ŞCOALA  GENERALĂ  BOGHIŞ TURTUREAN LEON

194

DOBA CĂMIN CULTURAL  DACIA DĂRĂBAN MARIONETA RODICA

195

DOBA GRADINITAPAULIAN RIȚ GABRIELA

196

DOBA CĂMIN CULTURAL TRAIAN TAȘI ROZALIA

197

DOROLȚ PRIMARIA COMUNEI DOROLT SZABO IULIANA

198

DOROLȚ CAMIN CULTURAL ATEA SZEGEDI GYONGYI

199

DOROLȚ SCOALA DARA VERSENYI ISTVAN ATTILA

200

DOROLȚ CAMIN CULTURAL PETEA ORY ILEANA

201

FOIENI CONSILIUL LOCAL FOIENI OROSZ IZABELLA ANETA

202

GHERȚA MICĂ PRIMARIA COMUNEI OLTEAN MARIANA

203

GHERȚA MICĂ SCOALA GIMNAZIALA COSTE NICOLAE CRISTIAN

204

HALMEU ŞCOALA CU CLS. I-VIII HALMEU MOROZ KALMAN ADRIAN

205

HALMEU ŞCOALA CU CLS. I-VIII HALMEU SZMURIGA MARIANA CRISTIANA

206

HALMEU GRĂDINIŢA BĂBEŞTI CRIȘAN PARASCHIVA

207

HALMEU GRĂDINIŢA DABOLŢ DOBRIKAN CĂTĂLIN TRAIAN

208

HALMEU GRĂDINIŢA MESTEACĂN HITTER ANNAMARIA GABRIELA

209

HODOD SEDIUL PRIMARIEI COMUNEI HODOD KASZTA ANDREI

210

HODOD SCOALA GIMNAZIALA GIURTELECU HODODULUI BALOG TUNDE

211

HODOD SCOALA PRIMARA LELEI KASZTA ALISABETA

212

HODOD CENTRU SOCIAL NADISU HODODULUI RIGAN ALEXANDRU SAMUILĂ

213

HOMOROADE SCOALA CLS. I-VIII HOMORODU DE MIJLOC DAVID RODICA

214

HOMOROADE SCOALA CHILIA OȘAN IOAN

215

HOMOROADE SCOALA CLS I-IV HOMORODU DE JOS ARDELEAN FLORICĂ

216

HOMOROADE SCOALA NECOPOI POP ALINA

217

HOMOROADE SCOALA SOLDUBA DAVID CARMEN ELENA

218

LAZURI CAMIN CULTURAL NOU TOCACI ROLAND FLAVIUS

219

LAZURI SCOALA CU CLASELE I-IV BERCU FISCHER KLAUS SZABOLCS

220

LAZURI SCOALA CU CLASELE I-VIII NISIPENI TAR CSILLA

221

LAZURI SCOALA CU CLASELE I-IV NOROIENI FORIS ERZSEBET

222

LAZURI SCOALA CU CLASELE I-VIII PELES CSUKAT EVA

223

LAZURI SCOALA CU CLASELE I-IV PELISOR BEREȘ ANITA MONIKA

224

MEDIEȘU  AURIT PRIMARIA MEDIESU AURIT ȘIPA MARIA

225

MEDIEȘU  AURIT SCOALA MEDIESU AURIT BRÎNZĂ DORINA MARIA

226

MEDIEȘU  AURIT SCOALA GENERALA IOJIB SIMA CRISTIAN IOAN

227

MEDIEȘU  AURIT SCOALA GENERALA POTĂU MUREȘAN ADRIANA MARIA

228

MEDIEȘU  AURIT SCOALA GENERALA ROMÂNEȘTI HENDRE MARIANA

229

MEDIEȘU  AURIT GRĂDINIȚA BĂBĂȘEȘTI COMIATI MARIUS IOAN

230

MEDIEȘU  AURIT SCOALA GENERALA MEDIEȘ RÂTURI ZIMA MIHAI FELICIAN

231

MEDIEȘU  AURIT SCOALA GENERALA MEDIEȘ VII GHIULVEISI MONICA ECATERINA

232

MICULA CENTRU CULTURAL TURISTIC ULICI ALINA

233

MICULA GRADINITA NR. II MICULA KONDICS ZOLTAN

234

MICULA SCOALA GENERALA MICULA NOUA MAGYAR GABRIELA

235

MOFTIN SCOALA GENERALA MOFTINU MARE ACIU BODEA LARISA SORINA

236

MOFTIN CAMINUL CULTURAL MOFTINU MIC VARIU LUCIA

237

MOFTIN SCOALA  GENERALA CL I-VIII DOMĂNEȘTI SUVEG EVA ANA

238

MOFTIN GRADINITA DE COPII SÎNMICLĂUȘ CSABA MARIA CECILIA

239

ODOREU GRADINITA DE COPII ODOREU TARȚA ELENA

240

ODOREU SCOALA GIMNAZIALA  ODOREU TAMAS ERIKA SILVIA

241

ODOREU CASA DE TIP FAMILIAL” IRIS”, LOC. BERINDAN, NR. 109 CIRCIU KATALIN

242

ODOREU AFTER SCHOOL, MARTINESTI NR. 51 SARCA IRINA LUȘCA

243

ORAȘU NOU SCOALA GIMNAZIALA  ORASU NOU SALA  DE CLASĂ 1 ANGHIUȘ ANGELICA AURELIA

244

ORAȘU NOU SCOALA GIMNAZIALA  ORASU NOU SALA  DE CLASĂ 2 VASS ECATERINA

245

ORAȘU NOU GRĂDINIȚĂ CU PROGRAM NORMAL ORAȘU NOU VII LIȘCA MARIA

246

ORAȘU NOU GRĂDINIȚĂ CU PROGRAM NORMAL PRILOG ȚÎNȚAȘ MARIA

247

ORAȘU NOU IMOBIL, CASA  DE LOCUIT, Loc. PRILOG VII,  Nr. 48/a HAIDU MELANIA

248

ORAȘU NOU CLĂDIREA SCOLII PRILOG VII KALLOS ANGELA DALMA

249

ORAȘU NOU SCOALĂ PRIMARĂ REMETEA OAȘ BUTE TIMEA

250

PĂULEȘTI CAMINUL  CULTURAL  PAULESTI OLAH RADU

251

PĂULEȘTI ŞCOALA GENERALĂ AMAŢI STAN ADINA DANIELA

252

PĂULEȘTI ŞCOALA ”SOLTESZ JANOS” AMBUD ARDELEAN BOGDAN RĂZVAN

253

PĂULEȘTI ŞCOALA GENERALĂ HRIP NAGY ORSOLYA AGOTA

254

PĂULEȘTI ŞCOALA GENERALĂ PETIN STAN MIHAELA ANA

255

PĂULEȘTI ŞCOALA GENERALĂ RUŞENI FERENCZI VALER ADRIAN

256

PETREȘTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ ”DR. STEFAN VONHÁZ” PETREȘTI HARSFALVI ZITA

257

PETREȘTI SCOALA GIMNAZIALA ”DR. STEFAN VONHAZ” DINDEȘTIU MIC BEKES LUCIA

258

PIR SCOALA CU CLS. I-VIII PIR BURLACU ANDREA

259

PIR SCOALA PRIMARA SĂRVĂZEL ARDELEAN MIHAIL MARIUS

260

PIȘCOLT PRIMARIA COMUNEI  PISCOLT HOLTBERGER ADRIANA

261

PIȘCOLT PRIMARIA COMUNEI  PISCOLT JURJ PARASCHIVA RODICA

262

PIȘCOLT ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIȘCOLT, SAT RESIGHEA, NR. 193 LAZEA LIA NICOLETA

263

PIȘCOLT ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIȘCOLT, SAT SCĂRIŞOARA NOUĂ ERDEI LIANA

264

POMI CAMIN CULTURAL ACIUA MORAR VALERIA

265

POMI CAMIN CULTURAL BICĂU GĂINĂ RAMONA ZAMFIRA

266

POMI SCOALA GENERALA BORLEȘTI MIKLOȘ OTELIA SENIA

267

POMI PRIMARIA  POMI PETRIC OLIMPIA

268

PORUMBEȘTI CAMINUL CULTURAL PORUMBEȘTI IAKAB GHEORGHE

269

PORUMBEȘTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ CIDREAG SZMURIGA ANDREA

270

RACȘA ȘCOALA GENERALĂ RACȘA ȚÎNȚAȘ MARIANA TEREZIA

271

RACȘA ȘCOALA GIMNAZIALĂ RACȘA POP MARIANA ILEANA

272

RACȘA ŞCOALA PRIMARĂ RACȘA VII PALCĂU SILVIU IONEL

273

SANISLĂU GRĂDINIŢA SANISLĂU IUHAS AUGUSTIN GAVRIL

274

SANISLĂU ŞCOALA CU CL. I-VIII GH. BULGĂR-SANISLĂU ENGSLI HELGA

275

SANISLĂU CĂMIN CULTURAL  SAT HOREA SILAGHI MARIOARA

276

SANISLĂU CĂMIN CULTURAL  SAT MARNA NOUĂ SILAGHI ERIKA

277

SANTĂU SCOALA GIMNAZIALA  SANTAU ALBERT ROZALIA

278

SANTĂU ȘCOALA PRIMARĂ CHEREUŞA FORIS PIROSKA

279

SANTĂU GRĂDINIŢA SUDURĂU ACHIM IOANA

280

SĂCĂȘENI PRIMARIA SACASENI KIN IOAN LAURENȚIU

281

SĂCĂȘENI CAMIN CULTURAL CHEGEA MOLNAR GABRIELA NICOLETA

282

SĂUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII SAUCA BALAJ MIRELA GABRIELA

283

SĂUCA SCALA CU CLS. I-VIII BECHENI CHIȘ BOGDAN GHEORGHE

284

SĂUCA SCOALA CU CLS. I-IV CEAN TAMBA ANCA LOREDANA

285

SĂUCA SCOALA  SILVAS BALAJ MARIUS

286

SOCOND SCOALA GIMNAZIALA  SOCOND MAER CAMELIA CRISTINA

287

SOCOND CAMINUL CULTURAL CUȚA MAER RALUCA LUMINIȚA

288

SOCOND GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SOCONZEL STAN MARIANA IOANA

289

SOCOND CAMINUL CULTURAL HODIȘA POP IOAN ROMICĂ

290

SOCOND SCOALA GIMNAZIALA STÂNA CUCUIET DORINA

291

SUPUR PRIMARIA COMUNEI  SUPUR COSAR VIOREL DĂNUȚ

292

SUPUR ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBRA BÎRSAN MARIA LENUȚA

293

SUPUR ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIOROCUTA POP GHEORGHE

294

SUPUR ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MOISE  SORA NOVAC”  HUREZU MARE BURA CARMEN VIOLETA

295

SUPUR GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RACOVA MARKIS DANIELA

296

SUPUR CĂMIN CULTURAL SECHEREȘA ARGYELAN MARIANA GEORGETA

297

SUPUR ȘCOALA  PRIMARĂ ” IOAN GALU” SUPURU DE SUS SUHO ZOLTAN

298

TARNA  MARE PRIMARIA TARNA MARE DANCO VASILE FLORIN

299

TARNA  MARE CĂMINUL CULTURAL BOCICĂU CIORBA IOAN CRISTIAN

300

TARNA  MARE GRADINIȚA VALEA SEACĂ FECSKE ANCA MANUELA

301

TEREBEȘTI PRIMARIA TEREBEȘTI BEREȚCHI DIANA BIANCA

302

TEREBEȘTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GELU POP CRISTINA MARIANA

303

TEREBEȘTI SCOALA PRIMARA PIȘCARI ARDELEANU SIMONA

304

TIREAM GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PORTIȚA ERDEI ANETT

305

TIREAM PRIMARIA COMUNEI TIREAM KUNC MARIA

306

TIREAM SCOALA PRIMARA VEZENDIU INDRE NICOLETA FLORICA

307

TÎRȘOLȚ SCOALA GIMNAZIALA  TARSOLT HUJA MARIA

308

TÎRȘOLȚ SCOALA GIMNAZIALA  TARSOLT DRAGOȘ MARIUS

309

TÎRȘOLȚ SCOALA GIMNAZIALA  ALICENI NISTOR GHEORGHE

310

TURȚ LICEUL TEHNOLOGIC ANGHEL SALIGNY TURT, CORPUL  A MOLNAR FLORICA

311

TURȚ LICEUL TEHNOLOGIC ANGHEL SALIGNY TURT, CORPUL  B IRIME VIORICA EUDOCHIA

312

TURȚ SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 2 SILAGHI  FĂRTAN RAMONA

313

TURȚ GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SUSANI CHITAȘ ANGELICA LENUNȚA

314

TURȚ ȘCOALA CU CLASELE PRIMARE GHERȚA MARE IRIME MARIANA CRISTINA

315

TURULUNG PRIMĂRIA TURULUNG BUD VALERIA

316

TURULUNG SCOALA GIMNAZIALA  TURULUNG SMUCZ MARIA

317

TURULUNG SCOALA GIMNAZIALA  DRAGUȘENI KISS COLOMAN

318

TURULUNG GRADINIȚA TURULUNG VII POPȘA MARIA

319

URZICENI CĂMIN CULTURAL URZICENI HALLER KRISZTINA

320

URZICENI CĂMIN CULTURAL URZICENI PĂDURE ZIER GABRIELA

321

VALEA VINULUI PRIMARIA COMUNIE VALEA VINULUI OROS ALEXANDRU GHEORGHE

322

VALEA VINULUI SCOALA CU CLASELE I-IV MĂRIUȘ CRISTEA ANA DOINA

323

VALEA VINULUI SCOALA CU CLASELE I-IV ROȘIORI SEUCAN FLORENTINA

324

VALEA VINULUI SCOALA CU CLASELE I-IV SÎI MICHIȘ MONICA

325

VAMA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VAMA GHIGORAȘ IOAN RADU

326

VAMA SCOALA GIMNAZIALA VAMA VEREȘ MĂLINA FLORICA

327

VETIȘ CAMINUL CULTURAL VETIȘ NAGY GYONGYI

328

VETIȘ CAMINUL CULTURAL din DECEBAL STECKA IRINA

329

VETIȘ CĂMINUL CULTURAL OAR CHECICHES ANA CRISTINA

330

VIILE  SATU  MARE PRIMĂRIA VIILE SATU MARE BOLDOR FLORINA LAURA

331

VIILE  SATU  MARE ŞCOALA PRIMARĂ DEALU MARE POPUȘOI MARIANA

332

VIILE  SATU  MARE GRADINITA CIONCHEŞTI GYULAI ECATERINA

333

VIILE  SATU  MARE ŞCOALA PRIMARĂ MEDIŞA DANCIU ELENA NICOLETA

334

VIILE  SATU  MARE ŞCOALA PRIMARĂ TĂTĂREŞTI MARGHITAȘ CĂLIN LEONTIN

 

28                                                                     

comentarii

de florin la 28 September 2018 - 21:55

bine ai ajuns nene vasile la sectia cu colorati..ai mare trecere la laios,trebe adunatye voturile multye

Lasati un comentariu