Rezultatele Olimpiadei de Matematică,faza judeţeană

• publicat la: 9 March 2014
Rezultatele Olimpiadei de Matematică,faza judeţeană

Sâmbătă,8 martie,la Colegiul Naţional Mihai Eminescu din Satu Mare a avut loc etapa judeţeană a Olimpiadei de Matematică.

Rezultate

Nr. crt.

Nume prenume

Clasa

Şcoala

Limba de predare

Punctaj obţinut

Profesor coordonator

1

DURLA PAUL

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

28.00

Stan Lia

2

POP SEBASTIAN

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

28.00

Stan Lia

3

BRAICA PATRICIA

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

26.50

Stan Lia

4

CAZACU LAURA

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

26.50

Stan Lia

5

BANCOS MARA

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

25.00

Stan Lia

6

IUHOS  PETRA

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

24.90

Calin Monica

7

MEZEI  YASMINE

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

24.70

Man  Maria

8

CORNOC ROLAND

IV

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

23.20

M.SABOU

9

LUCUT NICOLAE

IV

Liceul Tehnologic ,,Anghel Saligny’’ – Turt

Română

22.30

Tiution Mariana

10

MIHAI EDUARD

IV

Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade”

Română

22.30

Ostate Claudia

11

CRASNAI  SERGIU

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

22.00

Calin Monica

12

COVACI DIANA

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

21.90

Stan Lia

13

MOLDOVAN  PATRICIA

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

21.70

Man  Maria

14

ZAHARIA ERIKA

IV

Școala Gimnazială Doba

Română

21.20

Şandor Florica

15

COZMA  CASIANA

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

20.60

Calin Monica

16

UZUM RĂZVAN

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

20.00

Pop Loredana Alina

17

OROS PAULA

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

19.80

Stan Lia

18

CHIRA IULIA

IV

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

19.60

Chilintan Raluca

19

TIUTION SERBAN

IV

Liceul Tehnologic ,,Anghel Saligny’’ – Turt

Română

19.50

Tiution Mariana

20

MÂNDRUŢ MIRABELA

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

18.80

Pop Loredana Alina

21

BURA TEODORA

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

18.70

Stan Lia

22

FEKETE MATE

IV

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

18.50

Lucaciu Alexandra

23

KULIK VIVIAN

IV

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

18.30

Lucaciu Alexandra

24

NICOARA  RAZVAN

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

18.30

Man  Maria

25

TOT MARC

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

18.30

Stan Lia

26

SĂLĂGEAN OANA

IV

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

17.80

R.CORONDAN

27

BIRO BRIANA

IV

Școala Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

română

17.50

Blideran Florica

28

MADARAS PAUL

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

17.30

Stan Lia

29

CSERES  NICOLE

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Maghiară

17.25

Janos  Elisabeta

30

MIHIS  ANTONIA

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

17.20

Man  Maria

31

SABOU TEODORA

IV

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

16.80

Chilintan Raluca

32

PETRIC MARCU

IV

Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade”

Română

16.40

Ostate Claudia

33

OSTATE FLAVIA

IV

Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade”

Română

16.30

Ostate Claudia

34

KOCZ ARIANA

IV

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

16.00

R.CORONDAN

35

POP MATEI

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

16.00

Pop Loredana Alina

36

GLODEAN LAURA

IV

Şcoala Gimnazială Decebal

Română

15.80

Uglean Maricica

37

GRIGORUȚ OCTAVIAN

IV

Școala Gimnazială Nr. 1 Negrești-Oaș

Română

15.60

Danea Cristina

38

POP IULIA

IV

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

14.20

Marincas Rozalia

39

ANDOR EDUARD

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

14.10

Pop Loredana Alina

40

CARABA MARIAM

IV

Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade”

Română

14.10

Ostate Claudia

41

CORNOC DARIUS

IV

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

13.90

M.SABOU

42

TAT ALEXIA

IV

Școala Gimnazială Nr. 3 Negrești-Oaş

Română

13.80

Grigorut Irina

43

KEISZ DENISA

IV

Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade”

Română

13.50

Ostate Claudia

44

VERES FLORIAN

IV

Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade”

Română

13.50

Ostate Claudia

45

LUNG  DIANA ANDREEA

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

13.40

Calin Monica

46

ERDEI TUDOR

IV

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

13.30

Chilintan Raluca

47

MATIOC AMALIA

IV

Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade”

Română

13.25

Ostate Claudia

48

FEDORCA ALEXANDRA

IV

Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade”

Română

12.70

Ostate Claudia

49

CHIRIŢĂ MIHAI

IV

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

12.00

R.CORONDAN

50

GENG WALTER

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

11.80

Stan Lia

51

POP PAULA

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

11.70

Pop Loredana Alina

52

LIGNER  MARIA

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

11.60

Calin Monica

53

MOLNAR KARINA

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

11.60

Pop Loredana Alina

54

IVANCIUC ALEXANDRA

IV

Școala Gimnazială Nr. 3 Negrești-Oaş

Română

11.50

Grigorut Augustina

55

CUC CĂTĂLINA

IV

Şcoala Gimnazială „Avram Iancu”

Română

11.30

Fischer Elisabeta

56

JULA ARIS

IV

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

11.20

M.SABOU

57

GUG FERNANDA

IV

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

11.10

Chilintan Raluca

58

TALA ALEXIA

IV

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

10.90

Marincas Rozalia

59

GOGOTA ANDREA

IV

Şcoala Gimnazială Decebal

Română

10.80

Uglean Maricica

60

ŞUTA MARCIAN

IV

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

10.80

R.CORONDAN

61

DUMITRESCU FLAVIA

IV

Școala Gimnazială Nr. 3 Negrești-Oaş

Română

10.50

Dumitrescu Monica

62

IGNAT TOMMASO

IV

Liceul Tehnologic ,,Anghel Saligny’’ – Turt

Română

10.50

Tiution Mariana

63

TAKÁCS KLÁRA

IV

Şcoala Gimnazială Nr. 10

Maghiară

10.50

Reich Annamária

64

BABA MARIA

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

10.30

Hager Felicia

65

TRIPON  AMALIA

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

10.30

Man  Maria

66

APATI JULIA

IV

Şcoala Gimnazială Tăşnad

Română

10.20

Marcu Ramona

67

VILCEANU IULIA

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

10.20

Lucaciu Silvia

68

BOROS PAULA

IV

Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade”

Română

10.00

Ostate Claudia

69

ARDELEAN ANA

IV

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

9.90

Marincas Rozalia

70

BARLA BEATA

IV

Școala Gimnazială Nr. 3 Negrești-Oaş

Română

9.80

Grigorut Irina

71

BENE IOANA

IV

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

9.80

M.SABOU

72

FILIMON FLAVIUS

IV

Liceul Tehnologic ,,Anghel Saligny’’ – Turt

Română

9.50

Tiution Mariana

73

PRUNEAN CALINA

IV

Școala Gimnazială Nr. 3 Negrești-Oaş

Română

9.50

Grigorut Irina

74

BEREȘ NATALIA

IV

Şcoala Gimnazială „Avram Iancu”

Română

9.30

Fischer Elisabeta

75

PETRICEAN CRISTIAN

IV

Şcoala Gimnazială „Ion Creangă”

Română

9.30

Pop Emilia

76

TARTA  DENISA

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

9.30

Man  Maria

77

VĂDAN GABRIEL

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

9.30

Hager Felicia

78

VRAJA MARCO

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

9.30

Feher Adela Ana

79

MOCAN MELISA

IV

Școala Gimnazială ”Bălcescu Petofi”

Română

9.20

80

POPA LAURENTIU

IV

Școala Gimnazială Nr. 3 Negrești-Oaş

Română

9.10

Dumitrescu Monica

81

DANCE VASILICĂ

IV

Școala Gimnazială Nr. 1 Negrești-Oaș

Română

9.00

Varga Marioara

82

MARITA DIANA

IV

Liceul Tehnologic ,,Anghel Saligny’’ – Turt

Română

9.00

Tiution Mariana

83

BERES ALEXA

IV

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

8.80

Chilintan Raluca

84

BRII SORINA

IV

Şcoala Gimnazială „Ion Creangă”

Română

8.80

Pop Emilia

85

FARCAS MIRELA

IV

Liceul Tehnologic ,,Anghel Saligny’’ – Turt

Română

8.80

Tiution Mariana

86

HALLER SEBASTIAN

IV

Școala Gimnazială „Vasile Lucaciu” Carei

română

8.80

Blideran Florica

87

SIRGER TUNDE

IV

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

8.80

Lucaciu Alexandra

88

TATAR NATALIA

IV

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

8.80

F.BOJAN

89

MUNTEANU  CARINA

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

8.50

Calin Monica

90

SIMONCA BOGDAN

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

8.50

Lucaciu Silvia

91

BORHIDAN  KEVIN

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

8.30

Man  Maria

92

BUTH SARA

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

8.30

Feher Adela Ana

93

HOBAN LAURENTIU

IV

Şcoala Gimnazială „Ion Creangă”

Română

8.30

Pop Emilia

94

MAGYARI HUNOR

IV

Școala Gimnazială Doba

Română

8.30

Şandor Florica

95

EINHOLCZ SILVIA

IV

Școala Gimnazială Nr. 3 Negrești-Oaş

Română

8.00

Grigorut Irina

96

ROMAN BENIAMIN

IV

Şcoala Gimnazială „Ion Creangă”

Română

8.00

Deac Eleonora

97

SLEZINGER  ALEXANDRA

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

8.00

Man  Maria

98

DAVID MIHAI

IV

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

7.90

Chilintan Raluca

99

CIORBA DARIA

IV

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

7.80

F.BOJAN

100

SILAGHI CAMELIA

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

7.80

Feher Adela Ana

101

CIOCAN AMALIA ŞTEFANIA

IV

Școala Gimnazială Doba

Română

7.60

Şandor Florica

102

HALMI ANDREI

IV

Școala Gimnazială Nr. 3 Negrești-Oaş

Română

7.50

Grigorut Irina

103

SUCS DÁVID ISTVÁN

IV

Şcoala Gimnazială Nr. 10

Maghiară

7.50

Reich Annamária

104

DERES  DAIAN

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

7.40

Calin Monica

105

BEREI  BERNADETTE

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

7.30

Calin Monica

106

MORARIU NAYLE

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

7.30

Feher Adela Ana

107

PETERI MARIA

IV

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

7.30

Sidei Andreea

108

BREBAN GERGO

IV

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

7.20

F.BOJAN

109

MUREŞAN IULIA

IV

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

7.10

M.SABOU

110

SZABO  VANESA

IV

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

7.00

Calin Monica

111

TOUT ALEXANDRA

IV

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

7.00

Hager Felicia

112

VARI DENIS

IV

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

7.00

F.BOJAN


Nr. crt.

Nume prenume

Clasa

Şcoala

Limba de predare

Punctaj obţinut

Profesor coordonator

1

ANGHELUȘ ALIN

V

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

16.00

Fărcaș Mircea

2

ILEŞ RAREŞ

V

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

14.50

Braica Petru

3

HANDRĂU RAUL

V

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

14.00

Fărcaș Mircea

4

REITLER ALEX

V

Școala Gimnazială nr. 3 Carei

română

12.50

Guț Cristian

5

TOMȘE COSMIN

V

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

12.50

Fărcaș Mircea

6

BAN MARIA

V

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

11.00

Fărcaș Mircea

7

CADAR ANDREI

V

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

10.50

Fărcaș Mircea

8

BUCSI MAYA

V

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

9.50

Mărginean Gyongyver

9

URSU ȘTEFANA

V

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

9.50

Fărcaș Mircea

10

POP TEODOR

V

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

9.00

Ciordaş Claudiu

11

TURBUŢ ALEX

V

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

9.00

Braica Petru

12

GRIGORAŞ RALUCA

V

Liceul Teoretic Negreşti Oaş

Română

8.50

Big Mihai

13

MANOLIU SILVIA

V

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

8.50

Fărcaș Mircea

14

HOTCĂ VLAD

V

Liceul Teoretic Negreşti Oaş

Română

8.00

Big Mihai

15

SUPURAN ALEX

V

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

8.00

Ciordaş Claudiu

16

POP MIRUNA

V

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

7.50

Culic Camelia

17

MIC-OPREA  VLAD

V

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

7.00

Nan  Viorel

18

LEITAN ANTONIA

V

Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade”

Română

6.50

Vant Anca

19

FLORIAN  ALEX

V

Colegiul Naţional “Ioan Slavici” Satu Mare

Română

6.00

Galambosi Csaba

20

KAITAR FERENC

V

Școala Gimnazială „George Coșbuc” Medieșu Aurit

Română

6.00

Moldovan Gheorghe

21

CRIŞAN  DENISA

V

Şcoala Gimnazială „Octavian Goga”

Română

5.50

Cozma Ildiko Cândea Maria

22

BÂRLE SIMINA

V

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

5.00

Ciordaş Claudiu

23

PAP DENISA

V

Școala Gimnazială nr. 1 Carei

română

4.50

Demian Doina

24

COROIAN DAVID

V

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

4.00

Ciordaş Claudiu

25

CIONCA ANDREEA

V

Liceul Teoretic Negreşti Oaş

Română

3.50

Big Mihai

26

COJOCARIU ANDRA

V

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

3.50

Fărcaș Mircea

27

COSTE DAMARIS

V

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

3.50

Ciordaş Claudiu

28

LINI RAUL

V

Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade”

Română

3.50

Vant Anca

29

MOROSANU TUDOR

V

Şcoala Gimnazială „Mircea Eliade”

Română

3.50

Vant Anca

30

ONODI BIANCA

V

Școala Gimnazială nr. 3 Carei

română

3.50

Guț Cristian

31

POP FABIUS

V

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

3.50

Fărcaș Mircea

Nr. crt.

Nume prenume

Clasa

Şcoala

Limba de predare

Punctaj obţinut

Profesor coordonator

1

POP BOGDAN

VI

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

23.50

Marciuc Daly

2

LAZĂR RĂZVAN

VI

Şcoala Gimnazială „Ion Creangă”

Română

14.50

Grecu Maria

3

ARDELEAN ANDREI

VI

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

13.50

Marciuc Daly

4

BÂRSEUAN IULIA

VI

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

12.50

Marciuc Daly

5

MICU ADRIAN

VI

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

12.50

Marciuc Daly

6

RÎPAN GEORGE

VI

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

12.50

Braica Petru

7

STAN IOANA

VI

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

12.50

Marciuc Daly

8

CHEREJI IULIA

VI

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

11.50

Marciuc Daly

9

TEREBEȘ LIVIU

VI

Şcoala Gimnazială „Ion Creangă”

Română

10.50

Grecu Maria

10

ROMAN IOANA

VI

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

10

Marciuc Daly

11

ROȘIORU TEODOR

VI

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

10

Marciuc Daly

12

UHL ANDRADA

VI

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

10.00

Marciuc Daly

13

OPRE MIHNEA

VI

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

9.50

Marciuc Daly

14

BUTUR MARK

VI

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

9.00

Braica Petru

15

CHENGHE RITA

VI

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

8.50

Mărginean Gyongyver

16

MARCIUC ȘTEFANIA

VI

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

8.00

17

POP  MARTIN

VI

Şcoala Gimnazială „Bălcescu-Petofi”

Română

8.00

Vandici  Florian

18

ROBAȘ  AURA

VI

Școala Gimnazială „George Coșbuc” Medieșu Aurit

Română

8.00

Moldovan Gheorghe

19

FELDI ANCA

VI

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

7.50

Braica Petru

20

MĂGUREANU ŞTEFAN

VI

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

7.50

Braica Petru

21

POP IOAN

VI

Şcoala Gimnazială „Ion Creangă”

Română

7.50

Grecu Maria

22

HOTCA DIANA

VI

Liceul Teoretic Negreşti Oaş

Română

7.00

Man Simona

23

VEREŞ IASMINA

VI

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

7.00

Braica Petru

Nr. crt.

Nume prenume

Clasa

Şcoala

Limba de predare

Punctaj obţinut

Profesor coordonator

1

CIOROGA RAREȘ

VII

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

22.00

Blaga Alexandru

2

MIHAI MIRIAM

VII

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

16.00

Braica Petru

3

MIRON MIHNEA

VII

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

8.00

Blaga Alexandru

4

ONEȚ GEORGE

VII

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

7.00

Blaga Alexandru

5

ZELE MADALINA

VII

Școala Gimnazială „George Coșbuc” Medieșu Aurit

Română

7.00

Nicoară Anamaria

6

GHIŞAN HANELORE

VII

Colegiul Naţional “Doamna Stanca” Satu Mare

Română

5.50

Baciu Nicolae

7

GORBATÂI CRISTIAN

VII

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

5.50

Blaga Alexandru

8

RUBA ADELA

VII

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

5.00

Popşa Ioan

9

VÎLCEANU OVIDIU

VII

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

5.00

Blaga Alexandru


Nr. crt.

Nume prenume

Clasa

Şcoala

Limba de predare

Punctaj obţinut

Profesor coordonator

2

MAXIM GEORGIANA

VIII

Colegiul Naţional „Mihai Eminescu”

Română

22.00

Pop Ovidiu

1

ROATIŞ IRIS

VIII

Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga”

Română

22.00

Culic Camelia

9

KOTAI MELINDA

VIII

Liceul Teoretic Negreşti Oaş

Română

10.50

Big Mihai

4

DOROS DORU

VIII

Liceul TeoreticGerman „Johhan Ettinger”

Germană

7.00

Faur Melinda

1

BUD ALEXANDRA

VIII

Școala Gimnazială Nr. 3 Negrești-Oaş

Română

5.00

Olariu Elena

11

FRENŢIU ALEXANDRA

VIII

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

5.00

Braica Petru

12

VARGA MARIA

VIII

Şcoala Gimnazială „Grigore Moisil”

Română

4.50

Voicu Constantin

5

LUNGU ALEXANDRA

VIII

Sc. Gim. „C. Brancoveanu”, Satu Mare

Română

4.00

Ciordaş Claudiu


Nr. crt.

Nume prenume

Clasa

Şcoala

Limba de predare

Punctaj obţinut

Profesor coordonator

1

Beiland Arnold

XI

Lic. Teoretic Carei

maghiară

22

Gaskó Gabriela

2

Bura Lucia

XI

C. N. “M. Eminescu”

Română

19.00

Blaga Alexandru

3

Demian Atanasiu

XI

C. N. “M. Eminescu”

Română

12.00

Marciuc Daly

4

Papp Roland

XI

Lic.Teoretic Carei

română

8.00

Tămîian Traian

5

Ardelean Patricia

XI

Lic.Teoretic Carei

română

7.00

Tămîian Traian

6

Bara Valentin

XI

Lic.Teoretic Carei

română

7.00

Tămîian Traian

7

Nuna Raul

XI

Lic.Teoretic Carei

română

6.00

Tămîian Traian

8

Grigoraș  Ioana        

XI

CNIS

Română

5.00

Galambosi Csaba

9

Coneac  Alexandra

XI

Lic.Teoretic Carei

română

4.00

Tămîian Traian

10

Lazar Ioan

XI

C. N. “Kolcsey Ferenc”

maghiară

4

Vanyi Emese

11

Zen Maurizio

XI

C. N. “M. Eminescu”

Română

4.00

Blaga Alexandru

12

Horvay Balázs

XI

Lic. Teoretic Carei

maghiară

3

Gaskó Gabriela

13

Pop  Emanuel           

XI

CNIS

Română

3.00

Galambosi Csaba

14

Ratiu Kinga

XI

C. N. “M. Eminescu”

Română

3.00

Blaga Alexandru

15

Belbe Ioan

XI

C. N. “M. Eminescu”

Română

1

Miclaus Gheorghe

16

Blaga Denisia

XI

C. N. “M. Eminescu”

Română

1

Miclaus Gheorghe

17

Ghiurcan Anca

XI

C. N. “M. Eminescu”

Română

1.00

Blaga Alexandru

Nr. crt.

Nume prenume

Clasa

Şcoala

Limba de predare

Punctaj obţinut

Profesor coordonator

1

Cortel Sven

XII

C. N. “M. Eminescu”

Română

14.00

Blaga Alexandru

2

Berce Vasile

XII

C. N. “M. Eminescu”

Română

8.00

Blaga Alexandru

3

Dandei Szabolcs

XII

Liceul Tehnologic Tășnad

maghiară

3.00

Ruff Sofia

4

Axinte Vasilică

XII

Lic.Teoretic Carei

română

3.00

Tămîian Traian

5

Bonto Răzvan

XII

Lic.Teoretic Carei

română

2.00

Tămîian Traian

6

Ciocotişan Alin

XII

Lic.Teoretic Carei

română

2.00

Tămîian Traian

7

Danku Alex

XII

CNIS

Română

2.00

Botez Eva

8

Katona Boglárka

XII

Lic.Teoretic Carei

maghiară

2

Czenter Eniko

nr.crt.

Nume prenume

Clasa

Punctaj obţinut

Profesor coordonator

1

Schefler Gergő

X

18.00

Koczinger Eva

2

Lung Andreea

X

11.00

Maiorescu Dan

3

Kovacs Patrick

X

8.00

Nevelits Gyongyver

4

Kiraly Alexandru

X

5.00

Maiorescu Dan

5

Mocan Razvan

X

5.00

Maiorescu Dan

6

Ilieş Elisei

X

4.00

Nilvan Sorin

7

Orha Adrian

X

4.00

Maiorescu Dan

8

Spanci Andrada

X

3.00

Nilvan Sorin

9

Daraban Bianca

X

3.00

Maiorescu Dan

10

Muresan Paul

X

3.00

Maiorescu Dan

11

Popa Andra

X

3.00

Maiorescu Dan

12

Dan Andreea

X

2.00

Bud Adrian

13

Groza Sergiu

X

2.00

Maiorescu Dan

Nr. crt.

Nume prenume

Clasa

Şcoala

Limba de predare

Punctaj obţinut

Profesor coordonator

1

Mihai Marcian

IX

C. N. “M. Eminescu”

Română

14.00

Maiorescu Dan

2

Schefler Barna

IX

Liceul Teol. Rom-Cat Ham Janos

maghiară

7.00

Polcz Zita

3

Gazda Alexandra

IX

C. N. “M. Eminescu”

Română

7.00

Maiorescu Dan

4

Man Catalin

IX

C. N. “M. Eminescu”

Română

6.00

Maiorescu Dan

5

Pop Diana

IX

C. N. “M. Eminescu”

Română

6.00

Maiorescu Dan

6

Tarâţă Paul

IX

Lic.Teoretic Carei

română

6.00

Tămîian Traian

7

Handrau Codin

IX

C. N. “M. Eminescu”

Română

5.00

Maiorescu Dan

8

Latiş Larisa

IX

Lic.Teoretic Carei

română

3.00

Nilvan Sorin

9

Kovacs Adel

IX

Lic. Reformat Satu Mare

lb. magh.

2.00

Vekony Gyongyi

10

Csatari Leila

IX

Lic. Reformat Satu Mare

lb. magh.

2.00

Vekony Gyongyi

11

Csereoka Nandor

IX

C. N. “M. Eminescu”

Română

2.00

Maiorescu Dan

12

Kovács Péter

IX

Lic. Teoretic Carei

maghiară

2.00

Gaskó Gabriela

Lasati un comentariu