Protest la Carei pe motiv de miros pestilențial. Primarul joacă alba-neagra

Culmea prostiei sau a manipulării la Carei: să semnezi ca primar o petiție împotriva mirosului pestilențial din orașul tău către ministrul coleg UDMR. Careienii suportă de 3 ani mirosuri pestilențiale iar primarul se joacă cu banii careienilor și ne face să credem că protestează. Dacă se dorea, mirosul pestilențial era deja  o amintire. Mirosul pestilențial … Continuă lectura Protest la Carei pe motiv de miros pestilențial. Primarul joacă alba-neagra