Rezultatele Olimpiadei de Științe Socio Umane – etapa județeană

• publicat la: 5 March 2014
Rezultatele Olimpiadei  de Științe Socio Umane  – etapa județeană
Olimpiada de Științe Socio-Umane-Psihologie, faza județeană, 1 martie 2014
1.Ciula Alexandra Mariana,C. N. “Mihai Eminescu”   X G  Română   9,40 .  locul  I
2. Bulyáki  Kitti    Liceul Teoretic  Carei,     a X-a F  Maghiară           8,50       locul II
3. Varga  Nicolette  Liceul Teoretic  Carei  a X-a F   Maghiară         7,70     locul III
4.  Feier Estera  C. N. “Mihai Eminescu”            X G  Română              7,00       Mentiune
5.  Haidu Barbara Evelin  CN. “Mihai Eminescu”  X G  Română         6,50      
6.  Onețiu  Alexandra  Liceul Teoretic  Carei    a XI-a E  Română    6,40
Olimpiada de Ştiinţe Socio-Umane- Cultura civică, etapa  judeţeană, 01.martie 2014
Nr.crt    Nume si prenume   Şcoala de provenienţă  Clasa  Prof. pregatitor  Nota  Premiul
1             Dragos Daiana   Scoala Gimnaziala V.Lucaciu Carei           VIII         Ioan Nicoleta     9,00       I
1             Drutas Diana      Scoala Gimnaziala V.Lucaciu Carei           VIII         Ioan Nicoleta     9,00       I
2             Kerekes Alex     Colegiul National Ioan Slavici      VIII        Roman Adrian   8,00       II
2             Simianu Vlad     Colegiul National Ioan Slavici      VIII        Roman Adrian   8,00       II
3             Sarca Natalia Miriam  Scoala Gimnaziala nr.1 Negresti-Oas  VII  Bura Maria  8,00  II
3             Mărcuş Adelina                Scoala Gimnaziala nr.1 Negresti-Oas  VII  Bura Maria      8,00       II
4             Al  Refaei Salma               Colegiul National Ioan Slavici      VIII        Roman Adrian   7,50       III
4             Moricz Patricia  Colegiul National Ioan Slavici      VIII        Roman Adrian   7,50                 III
5             Varga Cynthia   Şc Gimnaziala Mircea Eliade       VII          Manţa Rodica    7,25                Mentiune
5             Bence Petra       Şc Gimnaziala Mircea Eliade       VII          Manţa Rodica    7,25                    Mentiune
6             Berki Denisa      Scoala Gimnaziala Balcescu Petofi Satu Mare     VIII         Radu Stefan       7,00      
6             Lauran Stefania  Scoala Gimnaziala Balcescu Petofi Satu Mare  VIII         Radu Stefan       7,00      
7             Cardoş Andrea Maria    Scoala Gimnaziala nr.1 Negresti-Oas      VIII         Bura Maria         7,00      
7             Ciobra Georgiana            Scoala Gimnaziala nr.1 Negresti-Oas      VIII         Bura Maria         7,00      
8             Gherasin Adrienne    Liceul Teologic Ortodox “N. Steinhardt”      VII          Pusta Ciprian     7,00      
8             Tanase Giorgiana       Liceul Teologic Ortodox “N. Steinhardt”      VII          Pusta Ciprian     7,00      
9             Bontea Mădălina             Şc Gimnaziala Mircea Eliade                        VII          Manţa Rodica    7,00      
9             Constantinovici SoranaŞc Gimnaziala Mircea Eliade                        VII          Manţa Rodica    7,00      
10           Erdos  Luana      Colegiul National Ioan Slavici                                    VII         Roman Adrian   6,75      
10           Marosan Andreea          Colegiul National Ioan Slavici                      VII         Roman Adrian   6,75      
11           Bacanu Paula Andreea  Scoala Gimnaziala nr.1 Negresti-Oas         VII  Obsitos Octavian  6,50              
11           Bărăian Teodora Iulia     Scoala Gimnaziala nr.1 Negresti-Oas        VII  Obsitos Octavian  6,50              
12           Viman Silvia       Şcoala gimnazială”Grigore Moisil”                            VIII         Fabian Alina       6,50      
12           Bota Marian       Şcoala gimnazială”Grigore Moisil”                             VIII         Fabian Alina       6,50      
13           Deac Maria         Scoala Gimnaziala Balcescu Petofi Satu Mare        VII          Radu Stefan       6,00
13           Gherman Diandra           Scoala Gimnaziala Balcescu Petofi Satu Mare  VII  Radu Stefan  6,00
14           Paul Denisa        Şc Gimnaziala Mircea Eliade                                                  VII          Manţa Rodica    5,75      
14           Pisaltu Daria       Şc Gimnaziala Mircea Eliade                                                VII          Manţa Rodica    5,75      
15           Goie V.Marcus Vasile Dumitru    Liceul Teoretic Negresti Oas                 VIII  Obsitos Dumitru  5,00              
15           Lohan Maria Teodora    Liceul Teoretic Negresti Oas                               VIII         Obsitos Dumitru    5,00
Olimpiada de Ştiinţe Socio-Umane- Educatie civică, etapa  judeţeană, 01.martie 2014  
 
Nr.crt    Nume si prenume  Şcoala de provenienţă  Clasa  sectia                Prof. coordonator  Nota  Premiul
1.Pop Paula  Şcoala Gimnazială “O. Goga”           IV  română      Pop Loredana, Hager Felicia      10,00    I
1.Pop  Daniel  Şcoala Gimnazială “O. Goga”           IV  română  Pop Loredana, Hager Felicia       10,00  I
2.Măzgărean  Paula  Şcoala Gimnazială “O. Goga”  IV  română  Pop Loredana, Hager Felicia 9,80        II
2.Bokenyi Alexandra  Şcoala Gimnazială “O. Goga” IV  română  Pop Loredana, Hager Felicia  9,80 II
3.Orosz Krisztina MariaScoala Gimnaziala Nr.10  IV maghiara  Mihai Adel                                  9,75  III
3.  Sarosi Barbara Erzsebet  Scoala Gimnaziala Nr.10   IV               maghiara  Mihai Adel             9,75  III
4.Keisz Denisa   Şcoala Gimnaziala Mircea Eliade  IV  română  Ostate Claudia                             8,75  Mentiune
4.Ostate Flavia  Şcoala Gimnaziala Mircea Eliade  IV  română  Ostate Claudia                                8,75  Mentiune
5.Bârsan  Dariana  Şcoala Gimnazială “Ion Creangă”  III  română                Pop Margareta                8,50  Mentiune
5.Cornea Patricia  Şcoala Gimnazială “Ion Creangă”  III  românăPop Margareta                            8,50 Mentiune
6.Peteri Maria   Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”  IV  românăSidei Andreea                       8,50  Mentiune
6.Fulop Janet  Şcoala Gimnazială “Grigore Moisil”  IV  română  Sidei Andreea                        8,50  Mentiune
7.Rus Catalina   Scoala Gimnaziala Balcescu Petofi   III  română  Plosca Florica                    8,40  Mentiune
7.Merghes Diana  Scoala Gimnaziala Balcescu Petofi   III                 română  Plosca Florica   8,40 Mentiune
8.Ciors Cristina  Şcoala Gimnazială “Ion Creangă”  III  română  Pop Margareta                     8,30  Mentiune
8.Cristea Marisa  Şcoala Gimnazială “Ion Creangă”  III  română Pop Margareta                  8,30  Mentiune
9.Fedorca Alexandra  Şcoala Gimnaziala Mircea Eliade  IV  română  Ostate Claudia       8,10  Mentiune
9.Boroş Paula  Şcoala Gimnaziala Mircea Eliade  IV  română  Ostate Claudia                      8,10  Mentiune
10.Silaghi Jesica  Scoala Gimnaziala L Blaga  IV română  Sabou Maria                                   8,00  Mentiune
10. Csere Pascu Tamara               Scoala Gimnaziala L Blaga  IV română  Sabou Maria          8,00  Mentiune
11.Engel Ines  Scoala Gimnaziala C. Brancoveanu  IV  romana  Chilintan Raluca               8,00  Mentiune
11.Rachita Alexia  Scoala Gimnaziala C. Brancoveanu  IV  romana  Chilintan Raluca  8,00  Mentiune
12,Sopronyi Raluca  Şcoala Gimnaziala Mircea Eliade  IV                 română  Mătrescu Cristina  7,90 
12.Tamas Naomi  Şcoala Gimnaziala Mircea Eliade  IV  română  Mătrescu Cristina         7,90 
13.Szabo KevinScoala Gimnaziala Nr.10   IV  română  Tuns Roxana                                      7,50             
13.Katocz Vanessa  Scoala Gimnaziala Nr.10  IVromână                Tuns Roxana                     7,50         
14.Kocz Ariana  Scoala Gimnaziala L Blaga  IV  română  Corondan Rodica                            7,00   
14.Salagean Oana  Scoala Gimnaziala L Blaga  IV  română  Corondan Rodica                        7,00             
15.Pop DarianaScoala Gimnaziala L Blaga  IV  română  Bojan Florica                                  6,10           
15.Vadan AncaScoala Gimnaziala L Blaga  IV română  Bojan Florica                                           6,10            
16.David  Anda  Greta   Scoala Gimn. ,,M. Viteazul,, Moftinu Mic  IV  română  Tatu  Gabriela  6,10
16. Casut Daniel  Scoala Gimnaziala ,,M. Viteazul,, Moftinu Mic     IV  română  Tatu  Gabriela  6,10               
17.Pricop Antonia  Scoala Gimnaziala C. Brancoveanu    III   romana  Szauftman Camelia        6,00      
17.Roman Calin     Scoala Gimnaziala C. Brancoveanu     III       romana  Szauftman Camelia        6,00
18.Fekete Mate            SC Gimnaziala C. Brancoveanu     IV   romana  Lucaciu Alexandra                 5,40      
18.Sirger Tunde                 Scoala Gimnaziala C. Brancoveanu  IV     romana   Lucaciu Alexandra  5,40              
19.Feier Adelina  Liceul Tehnologic Anghel Saligny TurtIII  romana  Belbe Maria                           5,40   

19.Fabian Sabrina  Liceul Tehnologic Anghel Saligny Turt  III  romana  Belbe Maria  5,40

comentarii

de performanta la 10 March 2014 - 21:22

Bravo!
Felicitari!

de Jokerull la 15 March 2014 - 20:23

Felicitari careiencelor de pe locul intai.

Lasati un comentariu