Rezultate Olimpiada de matematică,etapa judeţeană,gimnaziu
clasa a V-a
Nr. crt. Nume prenume Clasa Școala Profesor Punctaj
1 Roman Ioana V C N ME Marciuc Daly 20,00
2 Ardelean Andrei V C N ME Marciuc Daly 19,00
3 Butur Mark V ȘGGM Braica Petru 17,50
4 Barseuan Iulia V C N ME Marciuc Daly 17,50
5 Chereji Iulia V C N ME Marciuc Daly 17,00
6 David Dan V ŞGCB Marginean Gyöngyvér 13,50
7 Stier Alma Beatrix V CNKF Forgács István 12,70
8 Pallai Hunor V LTRom-CatHJ Koczinger Éva 12,50
9 Pop Bogdan V CNME Marciuc Daly 12,00
10 Uhl Andrada V CNME Marciuc Daly 12,00
11 Hotca Diana V LT Man Simona 11,00
12 Lazar Razvan V SGIC Grecu Maria 11,00
13 Opre Mihnea V CNME Marciuc Daly 11,00
14 Pop Carmina V ŞGGM Braica Petru 11,00
15 Sabou Mihai V ŞGGM Braica Petru 11,00
16 Stan Ioana V CNME Marciuc Daly 11,00
17 Crâşmar Renato V SGLB Culic Camelia 10,00
18 Sanislai Teodora V ŞGCB Marginean Gyöngyvér 10,00
19 Stirbu Vlad V CNME Marciuc Daly 10,00
20 Boros Csaba V LTRom-CatH J Koczinger Éva 9,50
21 Danciu Alexandru V SGNr.1 Carei Demian Doina 9,50
22 Gittinger András V L Teologic Rom-CatHJ Koczinger Éva 9,50
23 Berinde Alexandru Bogdan V L T Man Simona 9,00
24 Măgurean Andrei V ŞGGM Braica Petru 9,00
25 Mălinici Nicole V SGGB Sanislău Moldovan Livia 9,00
26 Mich Diana V SG Nr 3 Negresti Oas Olariu Elena 9,00
27 Negru Antonia V SGIC SM Grecu Maria 9,00
28 Robas Aura V SG Medieșul Aurit Moldovan Gheorghe 9,00
29 Terebes Liviu V SG IC Grecu Maria 9,00
30 Zvunka Lorena V SG Odoreu PAL DANA 9,00
31 Dornea Rares V CNME Marciuc Daly 8,50
32 Moldovan Teodora V LT Man Simona 8,50
33 Bob Patrik V SGLB Culic Camelia 8,20
34 Abrihan Viviana V LT Carei Nilvan Sorin 8,00
35 Cuipac Miruna V CNDS Gătina Monica 8,00
36 Gavra Daria V SG Nr 3 Negresti Oas Olariu Elena 8,00
37 Nagy Alexandra V V SG Nr 3 Negresti Oas Olariu Elena 8,00
38 Szabó Thalmeiner Bence V LTRom-CatHJ0 Koczinger Éva 8,00
39 Vereş Iasmina V ŞGGM Braica Petru 8,00
40 Balogh Alexandra V ȘG Livada BOROS ADRIANA 7,70
41 Pandi Patrik V CNDS Gătina Monica 7,70
42 Jankó Szép Attila V SGNr. 10 Satu Mare Kacsó Zsuzsánna 7,50
43 Micu Adrian V CNME Marciuc Daly 7,50
44 Tocaci Daria V CNIS Lupou Agota 7,50
45 Muntean Dalia V CNDS Gătina Monica 7,30
46 Pop Martin V SG B-Petofi Vandici Florian 7,20
47 Chenghe Rita V ŞGCB Marginean Gyöngyvér 7,00
48 Eros Alexandra V SGMircea Eliade Vant Anca 7,00
Clasa a VI-a
Nr. Crt. Nume și prenume Școala Profesor Punctaj
- Cioroga Rares CNM E Blaga Alexandru 17,50
- Onet George CNM E Blaga Alexandru 17,00
- Mihai Miriam ŞGGM Braica Petru 16,00
- Tempfli Levente LTRom-CHJ Polcz Zita 13,00
- Gorbatai Cristian CNM E Blaga Alexandru 11,25
- Ghisan Hanelore CNDS Baciu Nicolae 11,00
- Ofimias Sofia SGB-P Vandici Florian 11,00
- Curtean Teodora CNDS Baciu Nicolae 9,00
- Podina Tudor CNM E Blaga Alexandru 9,00
- Valceanu Ovidiu CNM E Blaga Alexandru 9,00
- Praja Teodora ŞGGM Braica Petru 8,75
- Rusu Adrian CnaţionalDS Baciu Nicolae 8,50
- Arcălean Eduard ȘGNr.3 Carei Gut Cristian 7,50
- Stan Iasmina CNM E Blaga Alexandru 7,50
- Gyongyosi Mark CNKF Kató Enikő 7,00
- Manita Manuela ȘG IC Iles Ariana 6,50
- Moldovan Theodora CNME Blaga Alexandru 6,00
- Todea Miruna ȘGV.Lucaciu” Carei Chiorean Vasile 6,00
clasa a VII-a
- Roatiş Iris SGLB Culic Camelia 25,00
- Maxim Georgiana CNM E Pop Ovidiu 16,00
- Erdei Alexandra ŞGGM Braica Petru 8,00
- Galiger Gergo ȘGNr.1 Carei Ludescher Aliz 8,00
- Caterenciuc Corina SG IC Grecu Maria 6,00
- Rus Andrei ŞG Tăşnad Botezan Maria 4,00
- Pintilie Marcel CNDS Pop Rodica 3,00
- Pop Ciprian ŞG Tăşnad Botezan Maria 3,00
- Costea Nicușor ȘGNr.3Carei Gut Cristian 1,00
clasa a VIII-a
- Mihai Marcian ŞGGM Braica Petru 17,50
- Tărâță Paul ȘG Nr.3 Carei Gut Cristian 14,00
- Nemeş Alice SGLB Culic Camelia 8,50
- Schefler Barna L TRom-CatHJ Polcz Zita 7,00
- Fogel Péter L TRom-CatHJ Polcz Zita 5,50
- Rusz Maria ȘG Mediesu Aurit Moldovan Gheorghe 5,00
- Naghi Ioana SG Mircea E Ciordas Claudiu 4,50
- Negrea Georgiana Liceul Teoretic Bud Adrian 4,50
- Pop Diana ȘG Mediesu Aurit Moldovan Gheorghe 4,50
- Mates Claudia Gimnaziala Nr.1 Carei Demian Doina 3,50